Z okazji Dnia Darmowego Jedzenia rozdajemy 10 tys. kuponów x 25 PLN!

Bardzo się cieszymy, że jesteście z nami! Cały czas się rozwijamy dla Was, organizujemy nowe promocje i konkursy. Obecnie znajdziecie na Pyszne.pl ponad 2500 lokali z ponad 100 miast. Dziękujemy też, że wspieracie nas Waszymi opiniami na temat restauracji, których jest obecnie już ponad 250 tys.! Co miesiąc do grona  Pyszne.pl dołącza ok. 160 lokali!

Ubiegły rok był dla nas bardzo udany i chcąc dzielić się z Wami tym sukcesem zorganizowaliśmy Dzień Darmowego Jedzenia, za sprawą którego już jutro magia smaków zawita do drzwi tysięcy osób. Wręczymy online 10 tys. kuponów o wartości 25 PLN.

Jak zdobyć kupon?

Aby wykorzystać kupon o wartości 25 PLN należy 31 stycznia od godziny 15:00 zamówić  jedzenie przez stronę internetową www.pyszne.pl lub aplikację na Androida od Pyszne.pl (strona mobilna jest wyłączona z promocji) i wpisać kod kuponu obejmujący akcję promocyjną na stronie na końcu składania zamówienia (pod koszykiem w polu „kod kuponu”). Kod kuponu będzie dostępny na stronie www.pyszne.pl/darmowe-jedzenie Wartość kuponu zostanie automatycznie uwzględniona przy wartości zamówienia.

Uwaga – kto pierwszy ten lepszy – kupon otrzyma 10 tys. osób, które jako pierwsze wpiszą kod promocyjny przy składaniu zamówienia!
Zapraszamy do świętowania: http://pyszne.pl/darmowe-jedzenie#!

Dzień Darmowego Jedzenia