Walentykowa kolacja na Pyszne.pl

Uzbrojeni w monitor pracy serca i listę afrodyzjaków chcemy, aby walentynkowe dania uwodziły smakiem i zapachem. Jedzenie razem jest uważane za jeden z kluczy do harmonii w związku.

rsz_3150213_700x587_cooß_evil_restaurant_blog
Wspólne korzystanie z przyjemności stołu ma duży wpływ na poczucie szczęścia, także dzięki składnikom dań, które wpływają pozytywnie na nasze samopoczucie. Myśleliście o tym jak romantyczne jest jedzenie? Dzielenie się potrawami, cieszenie z nowych smaków. Proste i wyjątkowe. Angielskie słowo „mate” („partner”) znaczyło pierwotnie kogoś, z kim dzieliliśmy się jedzeniem lub mięsem, a „companion” („towarzysz”) kogoś, z kim dzieliliśmy się chlebem. Wielu z nas nie jest zwolennikami amerykańskiego święta miłości, można do niego podejść więc także przewrotnie i 14 lutego celebrować jako święto jedzenia. Polecamy najlepsze dania i składniki – oczywiście afrodyzjaki, które doskonale sprawdzą się podczas walentynkowej kolacji. Z Pyszne.pl bez wychodzenia z domu.

Kolację warto rozpocząć od czegoś rozgrzewającego. Np. pożywnej zupy z marchewką i imbirem, który uważany jest za afrodyzjak. Poprawia krążenie i stymuluje nasz organizm. Doskonale sprawdzi się także łosoś. Owoce morza od zawsze były składnikiem romantycznych kolacji. Dla miłośników azjatyckiej kuchni doskonałym rozwiązaniem będzie więc sushi. Na Pyszne.pl do zamówienia w jednej z ponad 400 restauracji.

Jeśli chcemy wybrać się w kulinarną podróż do kraju miłości – polecamy dania kuchni włoskiej. Pyszne ravioli, spaghetti i oczywiście pizzę.

Co na deser? Warto sprawdzić co restauracje mają w swojej ofercie, zawsze możemy liczyć na coś wyjątkowego, przygotowanego specjalnie przez szefa kuchni z myślą o doskonałym zwieńczeniu wieczoru. Najlepiej z czekoladą wanilią lub cynamonem.

Na Pyszne.pl mamy dla Was dwie Walentynkowe promocje – trwającą do 22.02 „Z miłości do pizzy” z siecią pizzerii Gruby Benek – kupon o wartości 15 zł przy zamówieniu na 25 zł i akcję z Evil Ristorante Italiano w Szczecinie – na Pyszne.pl w Dniu Święta Zakochanych obniżyliśmy ceny wszystkich pizzy gigant o 10 zł. Przy zamówieniu nie musicie nawet wpisywać kodu, ceny zostały już obniżone.