“Ty kręcisz numer – my kręcimy sushi!” – Salmon Sushi

 


default (1)

Salmon Sushi to najlepszy sushi bar w Warszawie! “Salmon” – po angielsku łosoś, czyli najpopularniejsza ryba serwowana w tego typu restauracjach. Właściciel lokalu chciał, aby nazwa nawiązywała do charakteru miejsca i jednocześnie była oryginalna.

W tej restauracji każdy Gość jest traktowany indywidualnie, a rolki, które zamawia zawsze są skręcane z najwyższej jakości produktów – nigdy inaczej. To miejsce odznacza się tym, iż nie ma “sztywnego” menu, co znaczy, że Gość może zamówić swoje ulubione rolki, a także jeśli ma ochotę, może zamienić np. rybę na krewetkę w zestawie lub odwrotnie – dla kucharzy Salmon Sushi nie będzie to żaden problem, ponieważ dla nich liczy się zadowolenie każdego Gościa oraz spełnienie jego nawet najbardziej wyszukanych pomysłów i życzeń.

Bez tytułu2 (2)

Specjalnością lokalu są niewątpliwie Tamago maki – występują z różnymi składnikami, jednak najbardziej i najczęściej zamawianym makiem w Salmon Sushi jest Tamago z grillowanym łososiem, polany sosem teryiaki. Natomiast dla osób, które nie przepadają za rybami, jest alternatywa w postaci Tamago kaczki w tempurze z sosem sweet chilli i owczywiście każdy rarytas jest w bardzo przystępnej cenie. 

Dla zainteresowanych, od poniedziałku do piątku w Salmon Sushi jest pora lunchowa Happy Hours, czyli – 30% na sushi. Wystarczy zamówić dowolny napój, aby automatycznie uruchomić rabat na resztę zamówienia. Ponadto można być w gronie najbliższych Gości restauracji i otrzymywać smsy z informacją o specjalnych rabatach i gratisowym sushi.

20150322_210555[1] (1)

Dla właściciela, a także pracowników Salmon Sushi najważniejszym w prowadzeniu restauracji jest zadowolenie Gości, którzy wracają, a także polecają lokal swoim znajomym. Dla całego zespołu nie ma nic bardziej motywującego od dalszego działania niż pochwała zadowolonego Gościa.

Restauracja ta dowozi na terenie całej Warszawy, a także bliskich okolic, dlatego wszystkich mających ochotę zamówić sushi do pracy, domu, na uczelnię, a nawet nad Wisłę, zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty Salmon Sushi.

Bez tytułu