Ranking Top Restauracja z dowozem 2015 – wyniki

Amrit Kebab Kondratowicza najlepszą restauracją w Polsce!

Znamy wyniki rankingu Top Restauracja z dowozem 2015! Tytułem najlepszej restauracji w Polsce został uhonorowany warszawski Amrit Kebab Kondratowicza. Nominowane do tytułu restauracje zostały wyłonione na podstawie blisko 300.000 opinii konsumentów oddanych na stronie www.pyszne.pl w roku 2015. Tytuł Top Restauracji z dowozem 2015 został przyznany na podstawie dwóch czynników: średniej wszystkich ocen oddanych na www.pyszne.pl w 2015 r. oraz liczby głosów zdobytych w grudniu w ramach plebiscytu Top Restauracja z dowozem 2015.

pl fb

Oto niektóre opinie naszych klientów na temat restauracji Amrit Kebab Kondratowicza:

“Szybcy dostawcy Kebaba Amrita, śmigają po Wawie niczym Kubica. Szybka dostawa, dania gorące, nie mogą oprzeć się dłuższej rozłące. Wchodząc na Pyszne.pl, zamawiam danie, a za chwil kilka pałaszowanie :D”

“Ludzie z całej Warszawy przyjeżdzają żeby tam zjeść, bo tak im smakują wszystkie dania.”

“Po prostu najlepsze jedzenie! Jadam tam regularnie od ponad 6 lat i nigdy się nie zawiodłem. Nigdy się długo nie zastanawiam gdzie się dzisiaj wybrać na obiad i zawsze trasę  wybieram tak, aby przejechać koło Amrita i zatrzymać się tam.”

“Już na wejściu restauracja Amrit zaczyna przenosić w klimat tureckich przysmaków. Amrit to najlepszy kebab w mieście. Soczyste mięso, świeże warzywa i wywarzony sos. Niewygórowane ceny idą w parze ze znakomitym smakiem. Polecam szczerze!.”

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i dziękujemy za  zaangażowanie i dbałość o najwyższą jakość oferowanych usług!

Top Restauracja z dowozem – zwycięzcy w pozostałych kategoriach

W rankingu, obok zwycięzcy głównego, wyłoniono również top restauracje w kategoriach kuchnia włoska, polska, turecka, amerykańska i azjatycka:

Top Restauracja z dowozem 2015 kuchnia włoska: Pizzeria Muzyczna we Wrocławiu

Top Restauracja z dowozem 2015 kuchnia polska: Kucharek Sześć w Warszawie

Top Restauracja z dowozem 2015 kuchnia turecka: Amrit Kebab Kondratowicza w Warszawie

Top Restauracja z dowozem 2015 kuchnia amerykańska: Pastwisko w Poznaniu

Top Restauracja z dowozem 2015 kuchnia azjatycka: Bar Orientalny Phuong Dong

Dodatkowo tytułem Top Restauracji z dowozem 2015 uhoronowano najlepsze restauracje w danych miastach. Zapraszamy do zapoznania się z lokalnymi zwycięzcami na stronie: https://pyszne.pl/top-restauracje.

 Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!