Top restauracje z dowozem 2016

Top Restauracja z dowozem 2016 – znamy zwycięzcę!

Pizzeria Muzyczna najlepszą restauracją z dowozem 2016 w Polsce!

Znamy wyniki rankingu Top Restauracja z dowozem 2016! Tytułem najlepszej restauracji w Polsce została uhonorowana wrocławska Pizzeria Muzyczna. Gratulujemy! 

pizzeriamuzyczna

Tytuł Top Restauracji z dowozem 2016 został przyznany na podstawie dwóch czynników: średniej wszystkich ocen oddanych na www.pyszne.pl w 2016 roku oraz liczby głosów zdobytych w listopadzie w ramach plebiscytu Top Restauracja z dowozem 2016.

Oto niektóre opinie naszych Klientów na temat Pizzerii Muzycznej:

Najpyszniejsza pizza od najsympatyczniejszych ludzi!

Pizza pyszna, ciepła i na czas. Bardzo dobry sos. Pizzeria nie tylko według mnie najlepsza we Wrocławiu, ale najlepsza w Polsce, skąd udało mi się zamawiać

Pizzeria Muzyczna – rewelacja 🙂 odkąd odkryłam zamawiam głównie od nich, pizza zawsze dociera szybko, jest gorąca, dobrze wypieczona, obsługa przemiła 🙂

Pyszne, mięciutkie ciasto, sporo składników, pyszna pizza pachnąca przyprawami, dostawa zawsze na czas… pychotka 🙂

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy za zaangażowanie i dbałość o najwyższą jakość oferowanych usług!

Jak został wybrany zwycięzca?

Aby ustalić, które restauracje zostaną nominowane do rankingu przeanalizowaliśmy średnią ocen oddanych przez użytkowników Pyszne.pl w 2016 roku oraz głosów zbieranych przez cały listopad w ramach akcji Top Restauracja z dowozem 2016. Otrzymaliśmy od Was bardzo dużo głosów. Pokazaliście Nam, za co kochacie swoje ulubione Restauracje na Pyszne.pl. I za to serdecznie wam dziękujemy!

Top Restauracja z dowozem 2016 – zwycięzcy w pozostałych kategoriach i miastach

W rankingu, obok zwycięzcy głównego, wyłoniono również najlepsze restauracje w danych miastach i kategoriach. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi zwycięzcami na stronie: https://pyszne.pl/top-restauracje.

Wszystkim Restauracjom serdecznie gratulujemy!