Top Restauracja z dowozem 2015 – wybierz najlepszą restaurację w Polsce

Koniec roku coraz bliżej! Najwyższy czas, aby wybrać najlepsze restauracje z dowozem 2015! Zagłosuj na ulubiony lokal i wygraj kupon na rok darmowego jedzenia z Pyszne.pl o wartości 7500 PLN!

Nominowani do tytułu Top Restauracje z dowozem 2015

W roku 2015 nasze restauracje zostały ocenione przez ponad 295 tys. użytkowników. Na podstawie tych ocen przygotowaliśmy zestawienie najlepszych lokali w kraju, które nominowaliśmy do tytułu Top Restauracja z dowozem 2015. Wszystkie nominowane restauracje możecie zobaczyć na stronie: https://pyszne.pl/top-restauracje

Zagłosuj na ulubioną restaurację i wygraj rok darmowego jedzenia!

Nominacja restauracji była nie lada wyzwaniem, ale wybór restauracji najlepszej z najlepszych nie obejdzie się bez Waszej pomocy! Zagłosuj na swój ulubiony lokal i wybierz Top Restaurację z dowozem 2015!

Nie możesz zdecydować się pomiędzy restauracją serwującą sushi a tą z burgerami? Nie przejmuj się – najlepsze restauracje z całego kraju zostały podzielone na kategorie. Zobacz, czy wśród nominowanych znajdziesz swoją ulubioną restaurację włoską, polską czy też azjatycką. Być może nominacja trafiła do rąk szefa kuchni lokalu zza Twojego rogu? Wybierać możesz spośród nominacji ogólnopolskich i lokalnych.

Jak oddać głos?

  • Zapoznaj się z nominowanymi restauracjami na stronie https://pyszne.pl/top-restauracje
  • Wybierz ulubioną restaurację i podaj swoje dane
  • Uzasadnij swój wybór – najciekawszą odpowiedź nagrodzimy kuponem na rok darmowego jedzenia z Pyszne.pl o wartości 7500 PLN!
  • Kliknij w link potwierdzający, który zostanie wysłany na Twój adres e-mail
  • Potwierdź swój głos i graj o kupon na rok darmowego jedzenia z Pyszne.pl

Zwycięzcę poinformujemy o wygranej drogą mailową w styczniu. Szczegółowy regulamin akcji znadziesz tutaj.

Zapraszamy do głosowania, życzymy powodzenia restauratorom i trzymamy kciuki za Was!