Top Restauracja z dowozem – Zwycięzca kuponu na rok darmowego jedzenia

Wybraliśmy już Top Restaurację z dowozem 2015. Teraz pora na ogłoszenie zwycięzcy kuponu na rok darmowego jedzenia o wartości 7.500 PLN! Przypominamy, zwycięzca został wyłoniony spośród wszystkich uczestników, którzy oddali głos na jedną z nominowanych resturacji pomiędzy 01.12.2015 a 31.12.2015. Spośród wszystkich odpowiedzi, wybraliśmy tą, która została uznana przez nas za najciekawszą. W związku z tym, że wybór naprawdę nie był prosty, postanowiliśmy przyznać nagrody nie dla jednej, ale dla 5 odpowiedzi.

Kupon na rok darmowego jedzenia o wartości 7.500 PLN otrzymuje:

Milia B., która oddała głos na restaurację Ramzes I z Wrocławia

“Nigdy się na nich nie zawiodałam. Ani ja ani moi znajomi. Zawsze na czas, przemiła obsługa. Pamiętam sytuację, kiedy musiałam coś szybko zjeść, zadzwoniłam do nich  i powiedziałam, jak bardzo zależy mi na szybkiej dostawie, ponieważ muszę coś zjeść i zdążyć na egzamin. Ich kierowca był zajęty, więc wysłali do mnie jednego z kucharzy! Więc i wtedy, jak też w inne dni dostałam zamówienie z uśmiechem i pełnym profesjonalizmem! 🙂 A jedzenie przepyszne! Kebaby, tortille, no i ten mistrzowski ser smażony oraz falafele!! 🙂 Zawsze ze świeżymi surówkami!!! PYSZNE!! :)”

zwyciezca kuponu

Gratulujemy!!!

Kupony Pyszne.pl o wartości 50 PLN otrzymują:

Marta S. , która oddała głos na restaurację Lee’s Chinese Kartuska z Gdańska

Ponieważ dzięki niej stały się dwie rzeczy niemożliwe: pokochałam ryż i nauczyłam się biegle władać pałeczkami – jeszcze trochę i bedę nimi jadła zupę:). Jedzenie rewelacyjne, aż rozpływa się w ustach i wciąż  mam ochotę na więcej i więcej…

Marcin W., który oddał głos na Pizzerię Muzyczną z Wrocławia

Pizzerię Muzyczną tworzy ekipa, która nie boi sie wyzwań – specjalne kształty pizzy, czy wymyślne ‘projekty’ ze składnikami w i na cieście to dla nich pikuś, nie mówiac już o tym, że za KAżDYM RAZEM potrafią przygotować pizzę perfekcyjnie wypieczoną i nieziemsko smaczną. Nie mam pojęcia co konkretnie im w duszy gra, ale gra rewelacyjne!

Janusz K., który oddał głos na Pizzę Draculę z Krakowa

Była noc, światło dzienne nie mogło już przeszkodzić głodnemu oprawcy. Dzwonek do drzwi zwiastował przybycie ofiary. Już za chwilę miał objąć swój objekt pożądania. Człowiek, który mu ją zwykle dostarcza, tylko sie przywitał i zaraz uciekł. Zapłata przyszła z góry. Drzwi zatrzasnęły się, a wygłodniały potwór mógł rozpocząć swoją ucztę. Położył ją na stole. Najpierw w oczy rzuciły się jej krągłe kształty. Nachylił się i poczuł jej nęcący zapach. Nie mógł wytrzymać dłużej. Szybkim ruchem chwicił ją w ręce i wbił swoje kły. Czerwona posoka trysnęła, niosiąc smak kojący potężne pragnienie, które chodziło za nim przez cały dzień. Po raz kolejny okazała się wyśmienita. W dodatku w uczciwej cenie. Warto było – pomyslał mieszkaniec Krakowa, oblizując palce i juz przygladając się drugiemu kawałkowi pizzy. 

Marcin L., który oddał głos na Pizzerię 105 z Bydgoszczy

W tej restauracji jest odlotowo, smacznie, szybko i hardkorowo. Wszystkie potrawy smakują wyśmienicie, a waszą pizzę kocham ponad życie. Smakowity gyros wykwintnym smakiem mnie zniewala i o niczym innym myśleć mi nie pozwala. Moje kubki smakowe na wasze dania codziennie czekają z utęsknieniem, więc je zamawiam i pochłaniam jednym tchnieniem. Zawsze i wszędzie Pyszne.pl ze mną będzie. Jeśli chcesz poznać głodu kres zamawiaj szybko z Pyszne.pl. bo tylko tam jest THE BEST!

Kupony zostaną wysłane do Was na adres e-mail użyty podczas głosowania na Top Restaurację z dowozem. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy tradycyjnie smacznego!