Top restauracje z dowozem 2016

Top Restauracje 2016 – wygraj kupon na rok darmowego jedzenia!

Koniec roku coraz bliżej, nadszedł więc czas na ranking “Top Restauracje z dowozem 2016!” Zagłosuj na ulubiony lokal i wygraj kupon na rok darmowego jedzenia z Pyszne.pl o wartości 7500 PLN!

Nominowani do tytułu Top Restauracje z dowozem 2016

W roku 2016 nasze restauracje zostały ocenione przez setki tysięcy użytkowników. Na podstawie tych ocen przygotowaliśmy zestawienie najlepszych lokali w kraju, które otrzymały nominację do tytułu Top Restauracja z dowozem 2016. Wszystkie nominowane restauracje możecie zobaczyć na stronie: Pyszne.pl/top-restauracje

Zagłosuj na ulubioną restaurację i wygraj kupon na rok darmowego jedzenia!

Wyłoniliśmy nominowanych, teraz kolej na Ciebie! Zagłosuj na Twoją ulubioną restaurację z dowozem! Pyszne sushi, najlepsze burgery, pizza jak z włoskiej tratorii? Który lokal zasługuje według Ciebie na miano Top Restauracji z dowozem 2016?

Swój głos możesz oddać przez cały listopad na stronie Pyszne.pl/top-restauracje, zwycięskie restauracje zostaną ogłoszone w grudniu.

Jak oddać głos w rankingu “Top Restauracje z dowozem 2016”?

  • Zapoznaj się z nominowanymi restauracjami na stronie Pyszne.pl/top-restauracje
  • Wybierz ulubioną restaurację
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy i uzasadnij swój wybór – najciekawszą odpowiedź nagrodzimy kuponem na rok darmowego jedzenia z Pyszne.pl o wartości 7500 PLN!
  • Kliknij w link potwierdzający, który zostanie wysłany na Twój adres e-mail
  • Potwierdź swój głos i zdobądź szansę na wygranie kuponu na rok darmowego jedzenia z Pyszne.pl

Zwycięzcę poinformujemy o wygranej drogą mailową w grudniu. Szczegółowy regulamin akcji znadziesz tutaj.

top restauracja z dowozem 2016Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu, życzymy powodzenia wszystkim restauracjom i trzymamy kciuki za Was!