TOP 5 ulubionych restauracji w Poznaniu

Niektórzy z nas skłonni są podróżować za granicę lub stać w kilometrowych kolejkach po to, by spróbować nowego dania. Nie można przecież pojechać do Rzymu, nie próbując oryginalnego włoskiego makaronu czy odwiedzić Wiednia nie kosztując słodkiego tortu Sachera. Każde miasto ma restauracje, z których jest znane i bez których nie byłoby takim samym miejscem. Między innymi one czynią je wyjątkowym. Tym razem wybraliśmy dokładnie takie miejsca w Poznaniu. Prezentujemy ulubione restauracje, które dostarczą Ci ulubione dania prosto do domu. Bez wyprawy do restauracji i czekania na stolik. Zaczynamy!


Ulubione knajpy w Twoim fyrtlu:

61-845 Poznań – Pyra Bar

Lista ulubionych restauracji w Poznaniu nie może się obyć bez tej serwującej dania oparte o lokalne pyry! Zacznij od tradycyjnej wersji z twarogiem, skosztuj babki ziemniaczanej lub szarych klusek! To pozycja obowiązkowa!

ZAMÓW TERAZ

 

60-235 Poznań – 3 Kapary

Proste menu tworzą autentyczne, włoskie smaki. Pizza i pasta przygotowywane są tutaj w oparciu o tradycyjne składniki. Warto spróbować również świeżych sałat i rozgrzewających zup. Viva l’Italia!

ZAMÓW TERAZ

 

61-813 Poznań – Para bar

Chińskie dim-sum czy koreańskie mandu? To azjatyckie pierożki przygotowywane na parze w charakterystycznych koszach. Jeśli nie udało Ci się ich jeszcze spróbować spróbować — najwyższy czas to zmienić! Spróbuj również odświeżających sałatek czy sycących baozi. Na deser słodkie kulki ryżowe z sezamem. Pycha!

ZAMÓW TERAZ

 

60-512 Poznań – Wypas

Wybierasz kuchnię wegańską na co dzień czy masz po prostu ochotę na małą odmianę? Niezależnie od powodu — skieruj się w stronę restauracji Wypas i zamów dania przygotowane wyłącznie z wegańskich składników! Znajdziesz tu warzywne rolki sushi czy esencjonalny ramen. Mniam!

ZAMÓW TERAZ

 

61-725 Poznań – Pankejk

Naleśniki i amerykańskie pancakes. Uwielbiamy je wszyscy. Pasują na obiad, deser czy wieczorną przekąskę. W poznańskim Pankejk bez trudu znajdziesz swoje ulubione dodatki i zamówisz je na większy lub mniejszy apetyt.

ZAMÓW TERAZ

Jeśli chcesz odkryć więcej smaków z całego świata poznaj nasze Foodwiki!

Pamiętaj, że dostarczamy jedzenie codziennie, w niedziele handlowe i niehandlowe.

A jeśli szukasz więcej inspiracji śledź nasz profil na Facebooku i Instagramie!

Teraz wejdź na Pyszne.pl! Twój ulubiony futer przytaśtamy Ci w tytce do domu!