Poleć swoją ulubioną restaurację – Regulamin

Poleć swoją ulubioną restaurację – Regulamin

Warunki uczestnictwa

 

1.) Możesz polecić swoją ulubioną restaurację za pośrednictwem tej strony: https://a.pgtb.me/Qp2wtQ

2.) Możesz polecić tylko przez https://a.pgtb.me/Qp2wtQ

3.) Aby wygrać jeden z 10 bonów na Pyszne.pl (każdy o wartości 100 PLN), należy polecić restaurację za pomocą formularza na xyz lub wysyłając e-mail na adres blog@pyszne.pl i podać kreatywny powód, dla którego ta konkretna restauracja powinna zostać dodana na platformę Pyszne.pl

4.) Możesz polecić wiele restauracji, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

5.) Aby móc polecić i kwalifikować się do nagrody, musisz mieć co najmniej 18 lat. 6.) Pracownicy Pyszne.pl i członkowie ich rodzin są wykluczeni z uczestnictwa.

7.) Nagrody: • Bony o wartości 10 x 100 PLN do wykorzystania na platformie Pyszne.pl Bony na Pyszne.pl można wykorzystać tylko na platformie Pyszne.pl. Pozostała kwota musi zostać zapłacona przy użyciu opcji płatności online. Kupony są ważne przez jeden miesiąc.

8.) Zwycięzcy zostaną wybrani spośród wszystkich uczestników przez Jury na podstawie kreatywności zgłoszeń i zostaną ogłoszeni między pierwszym a piętnastnym dniem miesiąca. Wyniki zostaną wysłane pocztą e-mail. Zwycięzca powinien skontaktować się z nami w ciągu 14 dni od dnia ogłoszenia wyników, w przeciwnym razie nagroda przepada.

9.) Wynik konkursu jest ostateczny i nie może być kwestionowany.

10.) Pyszne.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakość połączenia internetowego, które może mieć wpływ na uzyskany wynik oraz przepływ nieprawdziwych informacji (przez pracowników).

11.) Prywatność: głosując, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności i wykorzystaniem Twoich danych osobowych w celu organizacji, przeprowadzenia oraz wyłonienia Zwycięzców Konkursu, a następnie przesłania nagród.

12.) W przypadku skarg, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta Pyszne.pl.

13.) Kampania będzie trwała do 30.06.2018