Pyszny Instagram – Październik 2017

Październik minął jak z bicza strzelił… Mogliśmy cieszyć się zarówno piękną złotą jesienią jak i poznać smak deszczowych, pochmurnych i wietrznych dni. Im bliżej zimy tym, większa ochota na rozgrzewającą kuchnię i spędzanie wolnego czasu w domowych, przytulnych wnętrzach…

Pokazaliście jak spędzacie te jesienne dni z Pyszne.pl, za co jak co miesiąc serdecznie wam dziękujemy! Wprawdzie zmieniliśmy czas na zimowy, ale nie dajemy się jesiennej chandrze i chcemy więcej! Pokażcie nam jak jedzenie pomaga wam przetrwać ten pochmurny okres, a my już na początku grudnia, ogłosimy kolejnych zwycięzców!

Jak wziąć udział w zabawie? To proste! Zamów jedzenie online na Pyszne.pl i udostępnij zdjęcie na swoim Instagramowym profilu dodając #Pysznepl. Raz w miesiącu wybieramy 4 najlepsze zdjęcia, a ich właściciele zdobywają 50 PLN na Pyszne.pl Jeżeli widzisz swoje zdjęcie poniżej, oznacza to, że wygrałeś Voucher o wartości 50 PLN, a jeżeli Twoje zdjęcie jest na miejscu od 5-10 wygrałeś 25 PLN od Pyszne.pl. Po odbiór nagrody zgłoś się do Nas na adres: blog@pyszne.pl.

Nasze ulubione zdjęcia w Październiku!

Miejsca 1-4

Miejsca 5-10

View this post on Instagram

Pizza prowansalska, polecam. #Pysznepl

A post shared by Anna S (@111wildberry111) on