Pyszny Instagram – Maj 2018

Maj na waszych zdjęciach był PRZEpyszny. Królowały kolorowe dania kuchni azjatyckiej i ukochana przez Was pizza! Pokazaliście jak spędzacie czas z #Pysznepl i za wszystkie wasze pyszne chwile dziękujemy i jak zawsze czekamy na więcej!

Wybraliśmy 5 zdjęć oznaczonych #Pysznepl. Ich autorom przyznajemy kupony rabatowe do wykorzystania w naszym serwisie. Resztę Insta Fanów zapraszamy do udziału w naszej zabawie. Gdziekolwiek jesteście róbcie zdjęcia i oznaczajcie je #Pysznepl. Każdego miesiąca do wygrania są 2 Vouchery po 50 PLN i 3 po 25 PLN. Czekamy na więcej pysznych momentów!

Jak wziąć udział w zabawie? To proste! Zamów jedzenie online na Pyszne.pl i udostępnij zdjęcie na swoim instagramowym profilu dodając #Pysznepl. Raz w miesiącu wybieramy 2 najlepsze zdjęcia, a ich właściciele zdobywają 50 PLN na Pyszne.pl. Wszyscy, których zdjęcia znajdują się poniżej, mogą być pewni rabatu w naszym serwisie! Po odbiór nagrody zgłoście się do Nas na adres: blog@pyszne.pl.

Nasze ulubione zdjęcia w Maju!

Miejsca 1-2

 

View this post on Instagram

Co to kumpir, mantou, pakora i bao? Bami to makaron czy sos rybny? Ile istnieje rodzajów pierożków chińskich? Czym się amaretto różni od pecorino? Tego wszystkiego można dowiedzieć się z encyklopedii kulinarnej uruchomionej przez portal PysznePl: Foodwiki. Wiecie, że ja uwielbiam zamawiać jedzenie do domu, zawijać się w koc, oglądać dobry film i chrupać coś pysznego? Czasem nawet się tym nie chwalę na InstaStories, bo to takie moje #guiltypleasure ;). W każdym razie lubię też czytać o jedzeniu. W sieci brakowało takiego wiarygodnego kompendium, w którym można bez obaw szukać ciekawostek o danej kuchni czy informacji i inspiracji kulinarnych z całego świata pogrupowanych według różnych kategorii. Polecam, to naprawdę ciekawa lektura. Więcej informacji znajdziecie na blogu :). Przy okazji: jak. się Wam podoba nowy szablon? Sama go wygrałam wczoraj :). #poniedziałek #pysznepl #foodwiki #jedzenie #foodie #foodlover #warszawa #warsawfoodie #foodstagram

A post shared by Spinki i Szpilki (@spinkiiszpilki) on

Miejsca 3-5