Pyszny Instagram – Maj 2017

Maj nie rozpieszczał nas pogodowo, ale przyjemniej pod względem dobrego jedzenia nie zawiódł. Pokazaliście nam wiele pysznych zdjęć z hashtagiem #Pysznepl, za które serdecznie dziękujemy i… czekamy na więcej!

10 zwycięzców pokazało nam swój czas na Pyszne.pl, a ich zdjęcia prezentujemy poniżej i gratulujemy. Resztę instagramowiczów zapraszamy do udziału w naszej zabawie. Gdziekolwiek jesteście róbcie zdjęcia i oznaczajcie je #Pysznepl. Każdego miesiąca do wygrania są 4 Vouchery po 50 PLN i aż 6 po 25 PLN. Czekamy na więcej pysznych momentów!

Jak wziąć udział w zabawie? To proste! Zamów jedzenie online na Pyszne.pl i udostępnij zdjęcie na swoim instagramowym profilu dodając #Pysznepl. Raz w miesiącu wybieramy 4 najlepsze zdjęcia, a ich właściciele zdobywają 50 PLN na Pyszne.pl Jeżeli widzisz swoje zdjęcie poniżej, oznacza to, że wygrałeś Voucher o wartości 50 PLN, a jeżeli Twoje zdjęcie jest na miejscu od 5-10 wygrałeś 25 PLN od Pyszne.pl Po odbiór nagrody zgłoś się do Nas na adres: blog@pyszne.pl.

Nasze ulubione zdjęcia w Maju!

Miejsca 1-4

Miejsca 5-10

View this post on Instagram

Obiad dla leniwych. #pizza W ten weekend chybił-trafił z @pysznepl. Nie lubię pizzy. Kolejny raz się w tym utwierdziłam. Dobrze, że duża pizza jest mała. 1. Prosciutto di Parma – z oliwą truflową 2. Isabel – gruszka, nerkowce, kozi ser. Skład fajny (zrobimy własną ) Mało wyraziste po przygotowaniu. Next tajm tajskie lub indyjskie 🙂 Z włoskich tylko PASTA. #pasta #love #pastalover Ta z openair z krewetkami taka kusząca była! P.S. Mózg mi się przegrzał. Czytając menu myślałam, że ta pizza jest z…. #prosecco !! Zdziwko. P.S.2 Pójdzie w brzuch i biodra królika #blinkblink. Głodomór tyle zjadł. #food #foodshare #prosciutto #foodpic #ruccola #foodshare #lunch #fitnessfood #fitfoodie #fit #yummy #kminekimajeranek #food #healthy #eatclean #foodstagram #foodstagram #healthyeating #eathealthy #sun #saturday #sunny #lifestyle #like #hot #summer #pysznepl

A post shared by Zaczniesz dziś (@dori_katee) on