Pyszny Instagram – Listopad 2017

Kto by przypuszczał, że zanim się obejrzymy będzie już…. po listopadzie. I bardzo dobrze bo nie lubimy tej nieprzyjemnej, jesiennej aury za oknem i nie możemy się już doczekać grudniowej świątecznej atmosfery.

Widzimy, że w te listopadowe dni największą ochotę mieliście na pizzę! Nic dziwnego, ten ciepły, pożywny i pyszny włoski placek, jest zawsze mile widzianą potrawą na waszych stołach. Przed nami jeden z najbardziej przyjemnych miesięcy w roku, czyli świąteczny grudzień. Z niecierpliwością czekamy na wasze zdjęcia pokazujące jak jedzenie zamówione na Pyszne.pl umila wam ten wspaniały czas.

Jak wziąć udział w zabawie? To proste! Zamów jedzenie online na Pyszne.pl i udostępnij zdjęcie na swoim Instagramowym profilu dodając #Pysznepl. Raz w miesiącu wybieramy 4 najlepsze zdjęcia, a ich właściciele zdobywają 50 PLN na Pyszne.pl Jeżeli widzisz swoje zdjęcie poniżej, oznacza to, że wygrałeś Voucher o wartości 50 PLN, a jeżeli Twoje zdjęcie jest na miejscu od 5-10 wygrałeś 25 PLN od Pyszne.pl. Po odbiór nagrody zgłoś się do Nas na adres: blog@pyszne.pl.

Nasze ulubione zdjęcia w Listopadzie!

Miejsca 1-4

View this post on Instagram

#pysznepl #pizzaportal #ubereats #polishgirl

A post shared by zuzia (@zuzia_funpag) on

Miejsca 5 – 10