Pyszny Instagram – Kwiecień 2017

Kwiecień plecień… lekko nie było, ale najgorsze za nami! Wiadomo, że na poprawę humoru najlepszy jest… pełny brzuch. Po długich dyskusjach wybraliśmy zwycięzców Pysznego Kwietnia. Hasztag #Pysznepl 10 osobom dał szansę na darmowe jedzenie, czyli darmową radość. Wielu z Was pamiętało, że ZAWSZE jest czas na Pyszne.pl.

Wygranym gratulujemy, a resztę zapraszamy do udziału w naszej zabawie. Gdziekolwiek jesteście róbcie zdjęcia i oznaczajcie je #Pysznepl. Każdego miesiąca do wygrania są 4 Vouchery po 50 PLN i aż 6 po 25 PLN. Czekamy na więcej pysznych momentów!

Jak wziąć udział w zabawie? To proste! Zamów jedzenie online na Pyszne.pl i udostępnij zdjęcie na swoim instagramowym profilu dodając #pysznepl. Raz w miesiącu wybieramy 4 najlepsze zdjęcia, a ich właściciele zdobywają 50 PLN na Pyszne.pl Jeżeli widzisz swoje zdjęcie poniżej, oznacza to, że wygrałeś Voucher o wartości 50 PLN, a jeżeli Twoje zdjęcie jest na miejscu od 5-10 wygrałeś 25 PLN od Pyszne.pl Po odbiór nagrody zgłoś się do Nas na adres: blog@pyszne.pl.

Nasze ulubione zdjęcia w Kwietniu!

Miejsca 1-4

 

Miejsca 5-10