Pyszne.pl razem z Celebrity Splash

7 marca wystartował najnowszy program Polsatu – „Celebity Splash”, w którym nagrodę główną sponsoruje Pyszne.pl. Program zrealizowany został już w ponad 20 krajach. Widzowie uwielbiają go za sportowe emocje i rywalizację. Sportowcy, aktorzy, wokaliści i gwiazdy telewizji współzawodniczą za sobą w olimpiskiej konkurencji skoków do wody z kilkumetrowej wieży.

150316-post-1

W polskiej edycji programu weźmie udział 24 celebrities, które będą ocenianie przez jury w składzie: Otylia Jędrzejczak, najlepsza polska pływaczka w historii, Danuta Stenka, doskonała aktorka oraz Tomasz Zimoch, legenda polskiego radiowego dziennikarstwa sportowego. Byliśmy na nagraniu premierowego odcinka, w którym wzięło udział pierwszych 6 uczestników.

Przedsięwzięcie zostało zrealizowane na imponującą skalę – kompleks basenów Term Maltańskich w Poznaniu został zadaptowany na potrzeby realizacji programu, który łącznie kręcony jest przez 12 kamer, w tym jedną podwodną, operowaną przez nurka. Warto podkreślić, że jest to najnowocześniejszy obiekt tego typu w Europie, a jego powierzchnia jest  równa powierzchni 40 boisk siatkarskich. Uczestnicy show skaczą z wież do największego w kompleksie – 50-metrowego basenu olimpijskiego, o głębokości 5 metrów.

Scenografia bazuje na grze świateł emitowanych przez specjalne lampy ledowe, a kable zostały poprowadzone w 100-metrowych rynnach. Pierwszy odcinek budził  bardzo duże emocje – zarówno wśród gwiazd, które po kilku tygodniach treningu musiały przełamać swoje lęki i wykonać trudny skok do wody, jak i publiczności, która gorąco im kibicowała. Dwóch uczestników, którzy także zostali docenieni i przeszli do kolejnego etapu programu – Ola Ciupa, modelka oraz Adam Kraśko, najpopularniejszy rolnik w Polsce, nie umiało nawet pływać przed rozpoczęciem treningów! Musimy przyznać ze skoki z 10-metrowej wieży wyglądały naprawdę niebezpiecznie, a stopień ich trudności i powietrznych ewolucji będzie wzrastał po fazie eliminacyjnej z każdym odcinkiem. Celebrity Splash emitowany jest na żywo, więc także telewidzowie mogą przeżywać emocje w tym samym czasie z gwiazdami i publicznością. Zapraszamy do oglądania kolejnych odcinków i uprzyjemniania wieczorów z show jedzeniem zamówionym na Pyszne.pl.