Punkty lojalnościowe na Pyszne.pl

Jak zbierać punkty lojalnościowe?

Za każde złożone zamówienie na stronie Pyszne.pl otrzymasz punkty lojalnościowe. Gdy zbierzesz ich odpowiednią ilość, będziesz mógł wymienić je w Strefie Premium na atrakcyjne rabaty od naszych Partnerów. Przy każdej ofercie zobaczysz ile punktów lojalnościowych należy wymienić za każdy z rabatów oraz ile punktów brakuje ci do skorzystania z promocji. Punkty lojalnościowe za złożone zamówienie są przypisane do Twojego konta. Aby zbierać punkty lojalnościowe na Pyszne.pl, musisz mieć założone konto i być zalogowany podczas składania zamówienia. Twoje punkty lojalnościowe są ważne jeden rok.

Ile punktów mogę otrzymać i gdzie sprawdzę ile już posiadam?

Za każde zamówienie otrzymasz 10 punktów lojalnościowych. Aby zobaczyć ile już punktów posiadasz kliknij w Moje konto, a następnie w Punkty lojalnościowe. Uzbieraną ilość punktów zobaczysz z prawej strony.

Jak mogę wykorzystać moje punkty lojalnościowe?

W Strefie Premium czekają na Ciebie atrakcyjne rabaty i zniżki od naszych Partnerów. Przy każdej wybranej ofercie, możesz sprawdzić ile punktów lojalnościowych należy zebrać lub ile punktów jeszcze Tobie brakuje, aby ją otrzymać, a także czy wybrana oferta jest wciąż dla Ciebie aktualna. Kliknij Odbierz przy ofercie, którą wybrałeś, a otrzymasz informację, w jaki sposób wykorzystać rabat. Pamiętaj, że każda oferta jest ważna do wyczerpania.

Już teraz skorzystaj z wybranej oferty od naszych Partnerów!

Strefa Premium na Pyszne.pl