Poleć swoją ulubioną restaurację i wygraj bon na Pyszne.pl!

Jak dobrze wiesz, nasza platforma oferuje największy wybór restauracji w Polsce. Współpracuje z nami +/- 6000 restauracji w Polsce oferujących dostawę do domu. Jeżeli istnieją inne ciekawe restauracje, które powinny znaleźć się na naszej platformie – daj nam znać!

Znasz restauracje, które oferują świetną kuchnię, ale nie ma ich jeszcze na Pyszne.pl? Poleć je nam i weź udział w konkursie, a staniesz przed szansą wygrania jednego z 10 bonów o wartości 100 PLN do wykorzystania na Pyszne.pl.

Jak wziąć udział w konkursie? Nic prostszego: kliknij tutaj, aby wypełnić formularz. Napisz dlaczego Twoja ulubiona restauracja powinna znaleźć się na naszej platformie.

Aby nas przekonać, wykaż się kreatywnością! Może Twoja ulubiona restauracja oferuje sushi, którego Japończycy nie powstydziliby się, a może w menu oferują pierogi przypominające te Twojej babci? Czekamy na Twoje rekomendacje.

Pod koniec każdego miesiąca, nasze Jury sprawdzi wszystkie zgłoszenia i postaramy się przekonać rekomendowane przez Was restauracje do przyłączenia się do naszej platformy. Jeżeli nam się to uda, na pewno będziesz mógł zamówić swoje ulubione potrawy z tych właśnie restauracji na Pyszne.pl już od przyszłego roku. Tutaj wszyscy wygrywamy!

Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie najbardziej kreatywnych i merytorycznych rekomendacji. Oferujemy 10 bonów o wartości 100 PLN do wykorzystania na Pyszne.pl. Nie przegap swojej szansy! Tutaj znajdziesz regulamin naszego konkursu.