Planeta Pizzy – najlepsza pizza w Suwałkach!!

Pizza to jedno z najpopularniejszych dań serwowanych na świecie. Dziennie tysiące, o ile nie miliony ludzi zajada się puszystym plackiem z ulubionymi dodatkami. Biorąc pod uwagę, że nie są znane inne formy życia pozaziemskiego, możemy dojść do wniosku, że pizza jest najpopularniejsza w całym wszechświecie! Aby dowiedzieć się więcej, gdzie zjesz kosmicznie dobre danie w Suwałkach, zapoznaj się z naszym artykułem, zapraszamy! O restauracji Planeta Pizzy rozmawialiśmy z właścicielem, Panem Januszem.

Pomysł na biznes…

Pizzeria powstała w 2010 jako rodzinny biznes. Początkowo w planach Pana Janusza było stworzenie małej klimatycznej kawiarni. Miało być to miejsce pachnące kawą z cudowną atmosferą. Jednakże znając upodobania kulinarne mieszkańców Suwałk i ich zamiłowanie do pizzy właściciel lokalu postanowił poszerzyć działalność. I w ten oto sposób powstała restauracja Planeta Pizzy jąką możemy dziś podziwiać. Połączenie konwencji kawiarni i pizzerii, miejsca dla rodzin z dziećmi jak i młodzieży. Nazwa restauracji nawiązuje do szerokiego asortymentu oferowanej pizzy, ponadto jak podkreśla właściciel, nazwa szybko wpadła w ucho mieszkańcom Suwałk, dzięki czemu błyskawicznie się przyjęła.

pizzeria planeta pizzy w suwalkach

Coś na ząb…

Choć nazwa restauracji może być myląca, w menu oprócz pizzy znajdziemy wiele innych I równie apetycznych dań. Kuszące makarony, Chrupiące kurczaki w panierce z dipami, treściwe burgery, a dla miłośników lżejszych dań-sałatki. W ofercie królują pizze. Dostępne są praktycznie w każdym rozmiarze od 30 cm na mniejszy głód do prawdziwego giganta o średnicy 60 cm z ogromem dodatków do wyboru. To oczywiście tylko część dań które są dostępne w menu restauracji.

Wszystkie z nich zachęcają nie tylko ceną ale starannością przygotowania, czego dowiedzieliśmy się od właściciela lokalu. Produkty wykorzystywane w restauracji pochodzą wyłącznie od lokalnych zaprzyjaźnionych dostawców. To gwarancja świeżości i jakości wydawanych dań.

burger planeta pizzy

Najlepsza Pizza w Suwałkach…

W ciągu 6 lat działalności restauracji restauracja wypracowała sobie solidna markę wśród mieszkańców Suwałk. Jak dowiedzieliśmy się od właściciela początki nie były łatwe, ale ciężka praca się opłaciła. W lokal posiada salę konsumpcyjną z darmowym dostępem do WI-FI oraz osobną salę dla dzieci wraz z wykwalifikowaną animatorką zabaw. Dodatkowo restauratorowi zdarzyło się zasłyszeć wiele pochlebnych opinii na temat działania restauracji. Warto też wspomnieć, że Planeta Pizzy wygrała kiedyś prestiżowy plebiscyt na najlepszą pizzę w Suwałkach oraz uczestniczy w przeróżnych akcjach charytatywnych.

Specjalność lokalu…

W rozmowie z właścicielem zapytaliśmy o specjalność jego kuchni. Wśród bogatej oferty wyróżniona została Pizza 60 cm z zawijanymi boczkami z pysznym ciągnącym serem zapiekanym w rantach. Wiele Klienów ceni sobie to danie i chętnie do niego wraca. Oczywiście zapraszamy do zamówienia I spróbowania innych równie pysznych dań.

Najważniejszy jest klient…

Dla restauracji najważniejsze jest aby każdy klient który odwiedzi lokal lub złoży zamówienie dowozem był w 100 % usatysfakcjonowany realizacją zamówienia. Obsługa zawsze jest pomocna I gotowa na spełnianie nawet wygórowanych oczekiwań klientów, finezyjny sposób stworzenia pizzy lub niekonwencjonalna mieszanka dodatków nie powinna stanowić problemu dla wykwalifikowanego personelu. Ponadto lokal oferuje szereg promocji dostępnych przy zamówieniach na miejscu I na dowóz. Poprzez na serwis mogą Państwo skorzystać: z rabatu dla nowych klientów w wysokości 10 zł – ulotki są dostępne do pobrania w restauracji oraz z programu zbierania pieczątek. Restauracja oferuje dowóz bezpłatnie na terenie całego miasta Suwałki.

Plany na przyszłość…

W najbliższej przyszłości restauracja będzie się skupiać przede wszystkim na utrzymaniu marki I poszerzeniu grona klientów. Dodatkowo w planach jest wybudowanie placu zabaw dla dzieci przed restauracją.

Planeta Pizzy to restauracja, którą polecają nasi użytkownicy. Dla potwierdzenia przedstawiamy opinie kliku z nich:

Pan Rafał: -,,Jak zwykle pizza ciepła i pyszna, polecam”

Pan Marcin:- ,,Szybko I smacznie :)”

Pani Aleksandra:- ,,Pizza smaczna, dostawa bardzo szybka, dobry kontakt

Jesteśmy przekonani, że już podjęliście decyzję gdzie złożycie swoje następne zamówienie. Obłędna pizza i inne dania znajdziecie tutaj w restauracji Planeta Pizzy. Zapraszamy do złożenia zamówienia!

Pyszne.pl życzy smacznego!