Odkryj nowe restauracje w Krakowie, nie zapłacisz w nich za dostawę!

Od niedawna możesz zauważyć jeżdżące po ulicach pomarańczowe rowery kurierów Pyszne.pl. Z uśmiechem na twarzy dostarczają oni zamówienia do wszystkich Krakowian mających ochotę na coś smakowitego. Dzięki temu możesz zamówić ulubione dania w restauracjach nieoferujących dotychczas dowozu. A co najlepsze, dostawa z tych restauracji będzie zawsze darmowa!

Rowery coraz częściej zdobią krajobraz naszych miast. Nie bez powodu. Są ekologiczne, pozwalają ominąć wszechobecne korki, a do tego nie wymagają miejsca do parkowania. Dlatego właśnie zainwestowaliśmy w nowoczesne, szybkie, rowery elektryczne, na których nasi dostawcy każdego dnia przemierzają Kraków.

Zamów z najciekawszych i najbardziej lubianych restauracji w Krakowie! Oto niektóre z nich:

Obwarzaków

Wszyscy znamy tradycyjne Krakowskie obwarzanki. Wypiekane według tradycyjnej receptury stanowią jeden z symboli miasta. W Obwarzakowie zamówisz je w połączeniu z najróżniejszymi dodatkami, od mięsnych, przez wegetariańskie i wegańskie po te słodkie.

ZAMÓW TERAZ

 

Vegano Cafe

Zdrowa, lekka kuchnia wegetariańska i wegańska. Zamówisz tu smakowicie wyglądające, świeże i pyszne tosty, bagietki, sałatki. Całości dopełnią pełne witamin soki i smoothie.

ZAMÓW TERAZ

 

 

100% MIĘSA

Prawdziwa oaza dla mięsożerców. Spróbuj przysmaków przygotowanych z kurczaka, wieprzowiny lub wołowiny – wszystkie przygotowywane z najwyższej jakości mięsa. Oczywiście nie może zabraknąć też chrupiących frytek z ziemniaków. Mniam!

ZAMÓW TERAZ

 

 

Bezmleczny

Poza zmieniającym się każdego dnia menu obiadowym, warto zamówić jedno z wegetariańskich lub wegańskich dań dostępnych w karcie. Spróbujesz tu nawet wegetariańskiej maczanki krakowskiej, czy vebabu (vege kebabu)!

ZAMÓW TERAZ