Nagrody Top Restauracje 2017 – poprzedni zwycięzcy

Z niecierpliwością czekamy na wyniki tegorocznej edycji plebiscytu Nagrody Top Restauracje 2017.  Po raz trzeci, gdy możemy pochwalić się najlepszymi restauracjami z dowozem w Polsce, z których możecie zamawiać jedzenie online na Pyszne.pl

Chcecie wiedzieć jak zdobyć Nagrodę Top Restauracji 2017 i czy po wygranej wszystko się zmienia? Zapraszamy w takim razie na ekskluzywny wywiad z właścicielem Pizzerii Muzycznej z Wrocławia, która zdobyła tytuł Top Restauracji w 2016 roku.

Czego możemy Państwu życzyć?

By nasi klienci byli z nas zadowoleni.

Pyszne.pl: Jak walczyli Państwo o głosy klientów w plebiscycie Nagrody Top Restauracje 2016? Czy byli Państwo zaskoczeni  wygraną?

Pizzeria Muzyczna: Nie robiliśmy wiele więcej niż to, co robimy na co dzień, czyli staraliśmy się robić swoje, najlepiej jak potrafimy. Obserwując reakcje klientów Pyszne.pl wiedzieliśmy, że wysoko nas oceniają, ale wygrana w skali całego kraju była jednak dużym i miłym zaskoczeniem.

Pyszne.pl: Czy macie Państwo jakieś rady dla innych restauracji? Jak zachęcić klientów do głosowania? Może zachcecie się podzielić swoim sposobem na sukces?

Pizzeria Muzyczna: Na wszystkie te trzy pytania jest jedna odpowiedź – uczciwe i elastyczne podejście do klientów i ich potrzeb, kreatywność oraz pełne zaangażowanie w to co się robi.

Pyszne.pl: Czy odczuwają Państwo zmiany po zdobyciu tytułu? Czy Pizzeria Muzyczna cieszy się większym zainteresowaniem?

Pizzeria Muzyczna: Niewątpliwie miejsce na szczycie długiej listy wspaniałych lokali współpracujących z Pyszne.pl przyciągnęło uwagę nowych klientów oraz wymaganiom, których staramy się teraz sprostać.

Pizzeria Muzyczna z Wrocławia

Pyszne.pl: Rozwój Pizzerii Muzycznej jest bardzo zauważalny. Dostępne są już cztery lokale. Czy planujecie Państwo otworzenie nowego w najbliższym czasie? Może myślicie o innym mieście?

Pizzeria Muzyczna: Nasz rozwój jest odpowiedzią na potrzeby klientów. To oni, tak naprawdę, decydują czy powstanie nowy oddział i gdzie. Inne miasta? Nie mówimy nie – lubimy jeszcze kilka innych miast w Polsce.

Pyszne.pl: Gdyby politykę restauracji zamknąć w jednym motto, to jak by ono brzmiało?

Pizzeria Muzyczna: Działamy poza schematami.

Pyszne.pl: Co miało wpływ na to, że postanowiliście Państwo postawić właśnie na pizzę? I skąd się wzięła “muzyczna” w nazwie?

Pizzeria Muzyczna: Dostrzegliśmy potencjał w raczkującym wówczas rynku jedzenia z dostawą. Postawiliśmy na jeden produkt skupiając się na jakości i wyróżniając go autorską muzyczną oprawą. Muzyka jest pierwszą naszą pasją. Sam jestem muzykiem, kompozytorem, autorem tekstów oraz wokalistą.

Pyszne.pl: Dla klientów ważny jest nie tylko smak, ale także dobra atmosfera w restauracji. Co pod tym względem wyróżnia Pizzerię Muzyczną? 

Pizzeria Muzyczna: Staramy się zatrudniać osoby z artystyczną duszą, żeby móc realizować naszą misję: wypiekamy koncertowo – dowozimy śpiewająco.

Pyszne.pl: Co wyróżnia Państwa pizzę na tle konkurencji, tak że zachwycają się nią Wrocławianie?

Pizzeria Muzyczna: Oferujemy pizzę, która jest dobra w dostawie. Nie jest pizzą neapolitańską, ani amerykańską – jest po prostu muzyczna.

Działamy poza schematami!

Pyszne.pl: Jakie danie z menu Muzycznej jest Pana ulubionym? 

Pizzeria Muzyczna: Przygotowywana wyłącznie dla mnie Pizza Szefa – w ramach kontroli jakości, każdego dnia wypieka ją inny oddział.

Pyszne.pl: Co jest dla Pana najważniejsze w prowadzeniu restauracji? Zapewne jest to praca 24 godziny na dobę, więc nie jest lekko…

Pizzeria Muzyczna: Wbrew pozorom jest to skomplikowany logistycznie proces, który funkcjonuje jak układ naczyń połączonych. Każdy dzień stawia nowe wyzwania, którym trzeba sprostać. Ogólnie mówiąc – dzieje się, nie narzekamy na nudę.

Pyszne.pl: Czego możemy Państwu życzyć?

By nasi klienci byli z nas zadowoleni.

Pizzeria Muzyczna z Wrocławia

Jesteście ciekawi jak właściciele Pizzerii Muzycznej świętowali odebranie tytułu Top Restauracji z dowozem 2016? W takim razie zapraszamy tutaj!

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o poprzednich edycjach plebiscytu Nagrody Top Restauracje na Pyszne.pl wystarczy kliknąć tutaj.