Nagrody Top Restauracje 2017 – głosuj teraz!

Nadszedł czas, czas na Nagrody Top Restauracje 2017!

Gdziekolwiek jesteś.
Cokolwiek robisz.
Oni są zawsze dla Ciebie, by wyczarować uśmiech na Twojej twarzy!
Teraz masz szansę, aby powiedzieć dziękuję i wziąć udział w głosowaniu na najlepszą restaurację z dowozem w Polsce 2017 roku.

Znamy już wszystkie nominowane restauracje w plebiscycie Nagrody Top Restauracje 2017, więc teraz Twoja kolej! Oddaj głos na ulubioną restaurację z dowozem, uzasadnij swój wybór i wygraj jedną z wielu wspaniałych nagród. Czekamy na Wasze głosy od 1.12.2017 do 7.01.2018!

Każdy, kto w tym czasie odda swój głos i zatwierdzi głosowanie klikając w link potwierdzający, który zostanie przesłany w wiadomości e-mail, weźmie udział w naszej zabawie. Masz szansę na wygranie jednej z wielu nagród jakie dla Was przygotowaliśmy!

A jakie to nagrody?

Nagrody w plebiscycie Nagrody Top Restauracje 2017:

  • Nagroda główna: kupon rabatowy o wartości 7.500 PLN na Pyszne.pl
  • Drugie miejsce: E-Bike oraz kupon rabatowy o wartości 200 PLN na Pyszne.pl
  • Trzecie miejsce: 5 aparatów InstaX oraz 5 kuponów rabatowych, każdy o wartości 100 PLN na Pyszne.pl
  • Nagrody dodatkowe: 150 kuponów rabatowych Pyszne.pl o wartości 20 PLN każdy

Nagrodą główną jaką przyznamy za najciekawsze uzasadnienie oddanego głosu, jest kupon na rok darmowego jedzenia o wartości 7.500 PLN na Pyszne.pl! Z takim kuponem nie będziesz się musiał martwić o to “co dziś na obiad”, a może sprawisz radość nie tylko sobie, ale i Twoim bliskim, fundując im dania jakich jeszcze nigdy nie próbowali. Za drugie miejsce przyznamy fantastyczny, oldschoolowy E- Bike i  kod rabatowy o wartości 200 PLN na Pyszne.pl Ale to nie wszystko! Dla kolejnych 5 osób, których komentarze uznamy za najciekawsze przygotowaliśmy 5 aparatów InstaX wraz z kuponem rabatowym na Pyszne.pl o wartości 100 PLN każdy. Dodatkowo przyznamy 150 kuponów rabatowych o wartości 20 PLN każdy, dla pozostałych ciekawych, zaskakujących, czy zabawnych uzasadnień. Pełny regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Nagrody dla najlepszej restauracji z dowozem 2017!

A co otrzyma najlepsza restauracja 2017 roku? Na początek warto wiedzieć, że plebiscyt Nagrody Top Restauracje 2017 bazuje na dwóch czynnikach: średniej głosów z ocen oddanych na daną restaurację w całym 2017 roku oraz głosów oddanych przez Was podczas tegorocznego głosowania. Najlepsza restauracja z dowozem w Polsce otrzyma wspaniały e-Bike, dzięki któremu dostawa jedzenia stanie się jeszcze wygodniejsza. Dodatkowo o wygranej restauracji zrobi się głośno w prasie, a to sprzyja oczywiście wzrostowi zamówień. Oprócz głównego zwycięzcy wyłonieni zostaną także zwycięzcy lokalni.

Poprzedni Zwycięzcy!

Dla przypomnienia, w ubiegłym roku tytuł “Top Restauracji z dowozem 2016” otrzymała Pizzeria Muzyczna z Wrocławia.

Dowiedz się więcej o zwycięzcach tutaj i obejrzyj film z ceremonii wręczenia nagród. Wykorzystaj swoją szansę i zagłosuj teraz!