Konsumencki Lider Jakości 2018 i Dobra Marka 2018 – dziękujemy za wyróżnienie!

Zaufanie i wygoda to wartości, którymi kierujemy się na co dzień, łącząc klientów z restauracjami w całej Polsce. Dzięki Pyszne.pl zamawianie jedzenia stało się łatwiejsze i szybsze niż kiedykolwiek wcześniej. Z naszego serwisu korzysta już ponad 65% Polaków!* Dziękujemy za nagrodzenie naszej pracy w programach Konsumencki Lider Jakości 2018 i Dobra Marka 2018!

Konsumencki Lider Jakości to wyjątkowa nagroda przyznawana przez Redakcję Strefy Gospodarki, ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Zwycięzca wybierany jest na podstawie ogólnopolskich badań opinii na temat produktów i usług z różnych segmentów rynku. To wyróżnienie szczególnie dla nas ważne, bo przyznawane na podstawie rzetelnych badań opinii publicznej.

Dobra Marka to natomiast wręczana od dziewięciu lat ogólnopolska nagroda mająca na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach. Redakcje Forum Biznesu oraz Biznes Trendy przeprowadzają badania mające na celu określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności marek produktów i usług w poszczególnych kategoriach. Przedmiotem analiz objęte zostają między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów.

*Na podstawie badań przeprowadzonych w ramach projektu Konsumencki Lider Jakości