Czas na… Masterpass!

Tylko teraz, dzięki płatności przy pomocy portfela Masterpass od Mastercard, możesz uzyskać 15 PLN na Twoje kolejne zamówienie na Pyszne.pl!

Wystarczy, że zamówisz jedzenie na Pyszne.pl za minimum 30 PLN i zapłacisz za nie przy pomocy portfela Masterpass, wybierając płatność kartą płatniczą (Mastercard i Maestro). Kod rabatowy o wartości 15 PLN do wykorzystania na kolejne zamówienie, otrzymasz drogą mailową w ciągu 7 dni roboczych od złożenia zamówienia!

steps-masterpass-final-2

59bef3111cf9490101c8075302138ce6fd32afc5187cd36906pimgpsh_fullsize_distr

Czym jest Masterpass?

Masterpass to usługa typu „portfel elektroniczny”. Oznacza to, że rejestrujesz swoje karty płatnicze w systemie tylko raz. Kiedy chcesz zapłacić za zakupy, nie musisz za każdym razem sięgać po kartę i kolejny raz wprowadzać swoich danych. Wystarczy jedno kliknięcie, login do wirtualnego portfela i kod mPIN.

Jak to działa?

Możesz w łatwy, szybki i bezpieczny sposób aktywować usługę Masterspass. Jeżeli chcesz płacić wygodnie online na Pyszne.pl musisz założyć portfel elektroniczny, w którym będziesz przechowywać dane swoich kart płatniczych.

Więcej informacji uzyskasz klikając w poniższy button:

mp_stndrd_button_rgb

Warunki akcji promocyjnej

  • Akcja promocyjna jest ograniczona czasowo i obowiązuje dla zamówień złożonych na Pyszne.pl i opłaconych online za pomocą płatności kartą płatniczą i potfela Masterpass pomiędzy 08.12.2016 a 31.01.2017 r.
  • Osoba, która dokona zamówienia za min. 30 PLN, w dowolnej restauracji na Pyszne.pl, akceptującej płatność online i opłaci je przy użyciu portfela Masterpass (tylko dla kart Mastercard i Maestro), otrzyma kod rabatowy o wartości 15 PLN do wykorzystania na kolejne zamówienie na Pyszne.pl.
  • Kod rabatowy zostanie wysłany, w ciągu 7 dni roboczych, po pomyślnej weryfikacji płatności przy użyciu Masterpass.
  • Otrzymany kod zachowuje ważność do 31.03.2017. Kod w wysokości 15 PLN może zostać zrealizowany  w restauracjach oferujących płatność online w serwisie Pyszne.pl i nie łączy się z innymi zniżkami i promocjami. Minimalna kwota zamówienia wynosi 35 PLN.
  • W Akcji Promocyjnej można brać udział wielokrotnie, pod warunkiem, że transakcja zostanie ponownie opłacona przy użyciu portfela Masterpass i minimalna kwota transakcji Masterpass wyniesie 30 PLN, wtedy użytkownik otrzyma kolejny kod rabatowy na Pyszne.pl o wartości 15 PLN.

Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Zamów jedzenie online na Pyszne.pl