Jak spędzić Dzień Kobiet?

Większość Polek jest na co dzień bardzo zapracowana. Rozwijają się zawodowo i osobiście, wiele z nich prowadzi także dom. W wyjątkowe święto, jakim jest Dzień Kobiet zasługują na wszystko co najlepsze. Jak swoje święto chciałyby spędzać współczesne kobiety? Przedstawiamy kilka propozycji na perfekcyjny Dzień Kobiet.

DK1

W badaniach niemiecko-amerykańskich naukowców ponad 900 pracujących kobiet oceniło codzienne czynności pod kątem stopnia odczuwanej podczas ich wykonywania przyjemności oraz pod wzgędem użyteczności. Na podstawie odpowiedzi ankietowanych, naukowcy określili ile czasu należałoby poświęcić konkrentnym czynnościom, żeby kobieta mogła czuć się jak najbardziej szczęśliwa. Otóż współczesne kobiety najmniej czasu chciałyby podczas idealnego dnia przeznaczyć na dojazd do pracy – 33 min. i samą pracę – 36 min. 55 min. przeznaczyłyby na oglądanie telewizji, 56 na zakupy, a 57 na rozmowy przez telefon. Ponadto 68 minut przypadłoby na uprawianie sportu, 73 na rozwój duchowy. Bardzo ważny jest też relaks oraz jedzenie czegoś pysznego, na co kobiety przeznaczyłyby z przyjemnością łącznie 152 minuty.

W tym roku wyjątkowo Dzień Kobiet wypada w niedzielę, więc na świętowanie można przeznaczyć nawet cały weekend. Zgodnie z życzeniem kobiet, dla większości z nich, będą to dni bez pracy. Polecamy dzień wypełnić drobnymi przyjemnościami – aromatyczna kawa o poranku, spacer, być może wizyta u kosmetyczki. Możemy także liczyć na Panów, którzy bukietami kwiatów, czekoladkami i innymi niespodziankami, sprawią, że kobiety poczują się wyjątkowo. Dobry lunch lub kolację polecamy zamówić online, dzięki czemu oszczędzimy czas na przygotowanie posiłków w kuchni, jakkolwiek mogą być one przyjemne i możemy go przeznaczyć np. na oglądanie filmu lub czas z ukochaną osobą, na który według badań kobiety chciałyby mieć 106 minut dziennie.

Mieszkańców Wrocławia zapraszamy do sieci restauracji LeGyros, która w ten weekend obniżyła ceny na Pyszne.pl o 30% na wszystkie potrawy dla wszystkich. W menu znajdują się zarówno dania kuchni włoskiej, uchodzącej za jedną z najbardziej romantycznych kuchni świata, jak i specjały kuchni śródziemnomorskiej, polskiej oraz gyros i kebaby. Podobno najlepsze w mieście.