Głodny wrażeń? Kibicuj z Pyszne.pl i wygraj Voucher 100 PLN!

Biało-Czerwoni jeszcze nigdy nie mieli tak dobrej passy w Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej! Dołącz do Mobilnej Strefy Rozrywki Pyszne.pl i wspieraj Biało-Czerwonych razem  z nami!

Apetyt na 1/4 finału rośnie!

Już w ten weekend wsiądź do pomarańczowego Tramwaju Pyszne.pl w Warszawie  i dołącz do nas w Mobilnej Strefie Rozrywki! Czekamy na Ciebie z gorącą pizzą i atrakcyjnymi nagrodami. Niech na ulicach Warszawy znów zabrzmią dźwięki wuwuzeli, a na policzkach Kibiców zalśnią barwy Biało – Czerwonych! Zapraszamy wszystkich głodych pozytywnych emocji, którzy chcą razem z nami dopingować Naszych Chłopców w sobotnim meczu Polska – Szwajcaria.

Tramwaj Pyszne.pl – trasa i rozkład jazdy

Sobota, 25.06.: 13.00-21.00
Niedziela, 26.06.: 12.00-20.00

W sobotę, 25.06 oraz w niedzielę 26.06, tramwaj Pyszne.pl będzie kursował na trasie:

Pl.  Narutowicza – Grójecka – Pl. Zawiszy – Al. Jerozolimskie – Most Poniatowskiego – Rondo Waszyngtona –Al. Zieleniecka – Al. Solidarności – Pl. Bankowy – Marszałkowska – Pl. Zbawiciela – Filtrowa – Pl. Narutowicza (pętla)

Regulamin korzystania z Mobilnej Strefy Rozrywki Pyszne.pl 

KONKURS PYSZNE KIBICOWANIE

Wspieraj Biało-Czerwonych i wygraj kupon Pyszne.pl!

Kochasz piłkę nożną tak samo jak my? Wyraź to słowami! Zamieść w komentarzu pod artykułem Twoje wyznanie miłosne do piłki nożnej i wygraj jeden z 5 kuponów Pyszne.pl o wartości 100 PLN. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 30.06., do końca dnia. Regulamin konkursu tutaj.