Food Tracker®: śledź zamówienie, od restauracji aż do Twoich drzwi

Czy wyobrażasz sobie, że możesz na bieżąco sprawdzać czas dostawy zamówienia? Kiedy Twoje ulubione dania są przygotowywane, przekazane kurierowi i mniej więcej za jaki czas zostaną dostarczone?

Czym jest Food Tracker®?

Dzięki tej sprytnej funkcji możesz śledzić swoje zamówienie z Pyszne.pl. Nie musisz zastanawiać się, kiedy je otrzymasz i czy nadal masz czas, aby rozwiesić pranie lub  dokończyć obowiązki domowe.

Jak działa Food Tracker®?

Restauracje dzielą się z nami na bieżąco informacjami – potwierdzają moment, w którym otrzymali Twoje zamówienie, kiedy rozpoczną je przygotowywać, a na koniec kiedy zostanie ono wysłane kurierem. Po przekazaniu ich nam, Food Tracker® natychmiast udostępni je Tobie.

Proces przebiega podobnie z kurierami. Kiedy kurier dzieli się z nami danymi na temat swojej aktualnej lokalizacji, Food Tracker® pokazuje jego położenie na mapie w czasie rzeczywistym. Dzięki temu dowiesz się dokładnie, kiedy Twoje jedzenie zostanie dostarczone i kiedy możesz nakryć stół!

Dlaczego Food Tracker® jest tak wygodny?

Ponieważ wiesz, kiedy Twoje zamówienie znajdzie się u Twoich drzwi. Nigdy więcej wątpliwości, czy wystarczy Ci czasu na kolejny odcinek serialu lub posłuchanie ulubionej piosenki, bez ryzyka, że nie usłyszysz dzwonka. Czego chcieć więcej?

Czym zająć się czekając na dostawę?

Zamówiłeś właśnie na Pyszne.pl, a Food Tracker® pokazuje, kiedy jedzenie zostanie dostarczone. Co teraz?

Oto kilka rzeczy, którymi możesz zająć się czekając na zamówienie:

Prace domowe
Wszyscy mamy problem ze znalezieniem chwili na uporządkowanie mieszkania. Może warto wykorzystać czas, w którym czekasz na dostawcę, aby zrobić pranie, odkurzyć dywan lub poukładać książki?

Sesja planszówek z przyjaciółmi
Noc gier planszowych? W ciągu 30 minut zdążysz rozegrać partię Scrabble, czy zacząć rozgrywkę Monopoly, zanim dostawca znajdzie się u Twoich drzwi.

Powrót do domu
Chcesz zaoszczędzić trochę czasu po ciężkim dniu w pracy? Upiecz dwie pieczenie na jednym ogniu. Zamów jedzenie tuż przed powrotem do domu, a przy zamówieniu wskaż o której godzinie ma zostać dostarczone.

Czas na świeżym powietrzu
Wyobraź sobie: pogoda jest piękna, a Twoje zamówienie w drodze. Razem z bliskimi cieszycie się w ogrodzie słońcem. Ostatnią rzeczą, na którą masz ochotę, jest siedzenie w domu, tylko po to, żeby usłyszeć dzwonek do drzwi. Dlatego czas dostawy sprawdzasz na Food Tracker®, a resztę czasu spędzasz na zewnątrz.

W tych restauracjach możesz śledzić swoje zamówienie na żywo

Jeszcze nie wszystkie restauracje oferują śledzenie na żywo za pomocą Food Tracker®, drogę pokonywaną przez dostawcę możesz więc śledzić zależnie od lokalu. Zastanawiasz się, jak to wygląda? Zamów w jednej z poniższych restauracji i przekonaj się:

00-105 Warszawa: Benihana  specjalizuje się w japońskiej kuchni, szczególnie w sushi i tappanyaki. Teppanyaki to dania przygotowywane na metalowej podgrzewanej płycie teppan.

ZAMÓW TERAZ

 

00-639 Warszawa: Krowarzywa – to restauracja proponująca zdrowe wegetariańskie burgery.

ZAMÓW TERAZ

 

00-026 Warszawa: Zapiexy Luxusowe – świeże pieczywo i wysokiej jakości dodatki tworzą nasze ulubione, kultowe zapiekanki!

ZAMÓW TERAZ

 

00-332 Warszawa: Falla – restauracja wegetariańska, oferująca bogate menu także dla smakoszy kuchni wegańskiej.

ZAMÓW TERAZ

 

00-672 Warszawa: La Sirena – oferująca autentyczne dania kuchni meksykańskiej.

ZAMÓW TERAZ

 

00-674 Warszawa: Orzo wśród  zaskakującego menu znajdują się sycące dania, lekkie warzywne dodatki, jak również rozmaita oferta dla wegetarian.

ZAMÓW TERAZ

 

Chcesz się dowiedzieć więcej o Food Tracker®? Wejdź na naszą stronę!