Wywiad Pyszne.pl: Fat Boy Pizza & Pasta z Poznania

Przygotowanie dobrej jakości pizzy to nie lada wyzwanie. Prawdziwa włoska pizza to nie tylko doskonałe umiejętności, ale również najwyższej jakości, oryginalne składniki, dzięki którym ciasto jest tak wyjątkowe. O historii restauracji, jej menu oraz kilku ciekawostkach rozmawialiśmy z Panią Małgorzatą Janygą z Restauracji Fat Boy & Pasta z Poznania. Zapraszamy w podróż do Włoch!

Historia naszej restauracji ma swoje korzenie w Neapolu. Rodzina naszego kucharza prowadziła tam przez ponad 10 lat restaurację.

Pyszne.pl: Dobra pizza bez włożenia w nią serca nie ma racji bytu. Skąd pomysł na pizzerię?

Małgorzata Janyga: Historia naszej restauracji ma swoje korzenie w Neapolu. Rodzina naszego kucharza prowadziła tam przez ponad 10 lat restaurację. Marzeniem naszego kucharza było kontynuować tradycję i otworzyć prawdziwą pizzerię w Polsce.

Restauracja Fat Boy Pizza & Pasta Poznań

Pyszne.pl: Dobry kucharz to podstawa każdej restauracji. Co jest Waszą specjalnością?

MJ: W naszej Pizzerii tworzymy pizzę z  pasją. Ciasto jest wyrabiane z prawdziwej włoskiej mąki. Od ponad 2 lat staramy się dostosować do każdego podniebienia. Cały czas staramy się poszerzać i urozmaicać nasze menu, aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Każdy w naszej restauracji znajdzie coś dla siebie, niezależnie czy są to dzieci, osoby dorosłe lub nawet seniorzy. Na dzień dzisiejszy posiadamy ofertę 35 różnych pizz dwóch rozmiarów.  Prócz pizzy naszym mocnym punktem są makarony. Do wyboru 8 rodzajów. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Nasza mąką jest najwyższej jakości, dzięki czemu ciasto ma tak wyjątkowy smak, który pokochali nasi klienci.

Pyszne.pl: Aktualnie na rynku znajduje się duża ilość pizzerii. Co Was wyróżnia?

MJ: Nie każda pizzeria używa w produkcji oryginalne włoskie produkty. Nasza mąką jest najwyższej jakości, dzięki czemu ciasto ma tak wyjątkowy smak, który pokochali nasi klienci.

Restauracja Fat Boy Pizza & Pasta Poznań

Pyszne.pl: Z pewnością przynosi to efekty. W jakich nietypowych sytuacjach mogą na Was liczyć nasi klienci?

MJ: W swojej restauracji staramy się sprostać wielu wymaganiom i dostosować do różnych pomysłów naszych klientów. Dostarczaliśmy już wielokrotnie pizzę do klubów, oraz dyskotek na różnego rodzaju uroczystości, takie jak wieczory kawalerskie, urodziny i inne. Współpracujemy również z agencjami reklamowymi, niejednokrotnie dostarczaliśmy na plan nasze pizze, oraz dania obiadowe, aby zaspokoić głód aktorów, oraz ekip filmowych. Dostarczamy naszą pizzę do przedszkoli, na pikniki i imprezy plenerowe, aby zarazić naszych małych smakoszy miłością do pizzy.

Pyszne.pl: Czy zdradzicie sekret na idealne włoskie ciasto?

MJ: Korzystamy ze składników najwyższej jakości.  Reszta to nasza włoska tajemnica…

Pyszne.pl: Najważniejsze, żeby zgadzał się smak! Czy wychodzicie naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów?

MJ: Jeżeli nasz klient nie znajdzie odpowiedniej pizzy w naszej ofercie, która sprosta nie sprosta jego oczekiwaniom jesteśmy otwarci na propozycję. Dobierzemy razem z klientem odpowiednie składniki, aby zaspokoić jego oczekiwania…

Pyszne.pl: Restauracja to miejsce, w którym musi panować przyjemna atmosfera. Tylko dzięki niej klienci będą chcieli do niej wrócić. Co jest dla Państwa najważniejsze w prowadzeniu restauracji?

MJ: Najważniejszy jest zawsze zadowolony klient. Bardzo nam zależy na dobrej opinii i dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient składający u nas zamówienie, pozostał naszym stałym klientem. Nasza pizza jest z najlepszej jakości składników i przede wszystkim kręcona z pasją a to broni się samo.

Restauracja Fat Boy Pizza & Pasta Poznań

Pyszne.pl: Moglibyśmy usłyszeć kilka słów o ekipie w restauracji? Kogo tam zastaniemy>

MJ: Jesteśmy zespołem młodych doświadczonych ludzi z pasją. Staramy się dobierać zespół Fat Boya tak, aby zarówno smak naszych dań był na jak najwyższym poziomie, oraz obsługa naszych gości i klientów była profesjonalna i miła. W naszej restauracji każdy pracownik jest traktowany na równi. Atmosfera jaka panuje pozwala skupić się na tym, czym się zajmujemy. Kucharz wkłada serce w przygotowywanie dań, natomiast nasi kierowcy starają się jak najszybciej dostarczyć do naszych klientów pizzę.

Pyszne.pl: Dobra ekipa to podstawa dobrej restauracji! Jakie danie traktujecie jako swoją specjalność?

MJ: Każdego naszego klienta traktujemy specjalnie, więc i wszystkie nasze dania są specjalne. Zapraszamy osobiście, aby się o tym przekonać.

Pyszne.pl: Czego możemy Wam życzyć na przyszłość?

Staramy się na bieżąco rozszerzać nasze menu zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. W najbliższym czasie będziecie mogli zjeść u nas wyjątkowe Burgery.. Każdy nasz krok jest przemyślany, dlatego nasi kucharze dokładnie przygotowują się i zdobywają wiedzę na temat każdej nowej propozycji w naszej restauracji. Planujemy otwarcie kolejnych restauracji na terenie Poznania i okolic… Na pewno będzie o nas głośno Pozdrawiamy Zespół FatBoy!

Życzymy samych sukcesów i samych pysznych dań całej ekipie Fat Boy Pizza & Pasta! Zapraszamy do wypróbowania ich menu na Pyszne.pl

Pyszne.pl życzy smacznego!

Joanna author

Miłośniczka dobrego jedzenia i wszystkiego co ma z nim związek! Odkrywam dla Was najnowsze foodowe trendy, sprawdzam co słychać na Pyszne.pl i czym będziemy się zajadać w najbliższym czasie!