Czas na nowe, czas by jeść cokolwiek chcesz i jakkolwiek chcesz!

Do zobaczenia 2017! Witamy 2018! Czas na nowe, czas by jeść cokolwiek chcesz i jakkolwiek chcesz! Oto trzy super wskazówki, aby pysznie rozpocząć Nowy Rok:

Mam tę moc!

Tak, masz tę moc! Czas przełamać wszelkie bariery. Kto powiedział, że MUSISZ jeść pizzę rękoma lub ciasto jak prawdziwa dama? Weź pałeczki i powoli delektuj się każdym składnikiem pizzy. A co z ciastem? Zjedz je jak małe dziecko. Nie bój się, że będziesz miał usmarowaną buzię. Rób to jak chcesz!

Poszerz swoje horyzonty

Phở bo, tabbouleh, Khao pad? Nie, wcale nie zasnęliśmy nad klawiaturą pisząc ten post – to przepyszne potrawy, których powinieneś spróbować w tym roku! Przełam rutynę i odkryj coś nowego! Kulinarnych możliwości jest wiele (i możesz je znaleźć na Pyszne.pl!).

Stwórz własne tradycje

Masz czasami wrażenie, że musisz naprawdę zmusić się do zjedzenia czegokolwiek? Jedzenie przy stole może niekiedy nużyć. Szczególnie, jeśli robisz to codziennie. A może spróbujesz zjeść swoją ulubioną potrawę jadąc na karuzeli?
A może nachosy, czekając na odpowiedź osoby z Tindera, która Ci się podoba?!

Potrzebujesz więcej inspiracji? Odwiedź Foodwiki i poznaj nowe egzotyczne dania! A gdy już zamówisz pamiętaj, że możesz śledzić swoje zamówienie dzięki opcji Food Tracker