Czas na Android Pay!

Znasz już aplikację mobilną Pyszne.pl na Androida? To wygodne, szybkie i bezpiecznie zamawianie jedzenia online gdziekolwiek jesteś! Od dziś w aplikacji Pyszne.pl możesz korzystać także z płatności Android Pay.

Wiemy, że używasz Twojego telefonu nieustannie, także do zamawiania jedzenie online. Aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu Pyszne.pl, od teraz możesz za swoje ulubione dania zapłacić wygodnie korzystając z nowej formy płatności: Android Pay.

Czym jest Android Pay?

Android Pay to miejsce przechowywania Twoich kart kredytowych, debetowych, lojalnościowych lub podarunkowych od aplikacji Android Pay, dzięki któremu możesz łatwo i bezpiecznie płacić za zakupy w sklepach i aplikacjach. Dzięki Android Pay nie musisz podawać danych karty za każdym razem, gdy chcesz zamówić jedzenie online w aplikacji mobilnej Pyszne.pl. Wystarczy, że przy zamówieniu jedzenia online wybierzesz opcję płatności przez Android Pay.

Poznaj nową aplikację mobilną Pyszne.pl na Androida!

Mamy dla Was zupełnie nową aplikację Pyszne.pl na Androida! Dzięki usprawnieniom jakie wprowadziliśmy zamawianie jedzenia online jest jeszcze szybsze, wygodniejsze i przyjemniejsze. Mamy dla Was także zupełnie nowy design!

Aplikacja mobilna Pyszne.pl to same zalety zamawiania jedzenia przez internet:

  • Ulubione lokale, pizzerie i restauracje w jednym miejscu – Da Grasso, Gruby Benek, Gusto Dominium, Biesiadowo, Pizza Station, Banolli, Fabryka Pizzy, Amrit Kebab, Bobby Burger, Koku Sushi i i wiele innych – w ofercie Pyszne.pl znajdziesz ponad 5000 restauracji z całej Polski.
  • Bezpieczne metody płatności – online (Android Pay, PayU, PayPal, karta kredytowa czy SOFORT banking) lub gotówką przy odbiorze.
  • Gwarancja ceny – ceny jak w restauracji, czyli brak ukrytych kosztów czy dodatkowych opłat.
  • Wszystkie dania w jednej aplikacji – kuchnia polska, chińska, indyjska, włoska, meksykańska i wiele innych.
  • Zniżki i rabaty – codziennie promocje i nowe indywidualne oferty w wybranych lokalach.
  • Szyfrowanie SSL – gwarancja bezpiecznej transmisji danych.

POBIERZ aplikację Pyszne.pl na Androida i zamów szybko i wygodnie ulubione jedzenie z dowozem do domu i biura!
Zamawianie jedzenia na wynos jeszcze nigdy nie było tak proste!

Poznaj wszystkie aplikacje mobilne od Pyszne.pl!