Akcja blogerska #CzasNaMojąChwilę

Czy wiesz, że zamawiając jedzenie online, oszczędzasz przeciętnie godzinę swojego czasu? Godzinę, którą możesz przeznaczyć na duuużo przyjemniejsze rzeczy niż dźwiganie siatek z zakupami, szatkowanie warzyw, zmywanie naczyń…  Godzinę, którą możesz wykorzystać na spotkanie z przyjaciółką, spacer z psem, zabawę z dzieckiem czy igraszki miłosne z ukochaną osobą.

A na co Ty wykorzystałbyś/-abyś dodatkową godzinę dziennie?

Akcja blogerska  #CzasNaMojąChwilę 

Piszesz bloga? Dołącz do akcji blogerskiej #CzasNaMojąChwilę! Podziej się z nami Twoimi refleksjami na temat czasu i wygraj Voucher na weekend w SPA o wartości 1.000 PLN!* Dodatkowo raz w tygodniu najciekawszy post zostanie nagrodzony kuponem Pyszne.pl o wartości 150 PLN.

Jak dołączyć do akcji blogerskiej #CzasNaMojąChwilę?

Aby dołączyć do akcji blogerskiej #CzasNaMojąChwilę należy dniach od 11.05.2016 do 1.06.2016 opublikować na swoim blogu artykuł nawiązujący do jednego z poniższych tematów:

Na co wykorzystałbym/-ałabym dodatkową godzinę dziennie?
Dlaczego czas spędzony razem jest tak ważny?
Gdybym mógł/-ła cofnąć czas – co zmieniłbym/-łabym w swoim życiu?
Gdybym mógł/-ła zatrzymać czas – jaki moment byłby tym wybranym?

Link do Twojego artykułu umieść w komentarzu pod tym postem. Na znak udziału w Akcji możesz umieścić w swoim artykule poniższy banerek:

Akcja blogerska Pyszne.pl #CzasNaMojąChwilę

Na Wasze zgłoszenia czekamy od 11.05 do 01.06.2016. Ogłoszenie zwycięzcy nagrody głównej nastąpi dn. 03.06.2016 na naszym blogu. Szczegółowy Regulamin Akcji dostępny jest tutaj.

Na co wykorzystałbyś/-abyś dodatkową godzinę dziennie?

Zobacz na co pracownicy Pyszne.pl wykorzystaliby dodatkową godzinę:

Ola, Marketing: Dla mnie dodatkowa godzina dziennie to #CzasNaJogging – przygotowuje się właśnie do startu w pierwszym półmaratonie i doskonale wiem ile czasu pochłaniają codzienne treningi. Gdyby mój dzień był o godzinę dłuższy nie musiałabym wstawać skoro świt w weekendy ani biegać wieczorową porą po całym dniu pracy! Zdecydowane TAK dla 25h doby 🙂

Asia, Social Media: Gdyby ktoś podarował mi w gratisie godzinę dziennie, przeznaczyłabym ją na #SlodkieNicNierobienie. Jestem mamą rocznego brzdąca i jak każda zapracowana mama wie, znalezienie w codziennym grafiku choćby chwili dla siebie jest bardzo trudne. Taka dodatkowa godzina pozwoliłaby mi na poczytanie ulubionej gazety, książki lub na leniwą aromatyczną kąpiel.

Krystian, IT: Praca, treninigi, spotkania z kumplami, wyjścia na kolację z dziewczyną – choć wszystko sprawia mi ogromną przyjemność, to nie ukrywam, że aby to ze sobą pogodzić, muszę od czasu do czasu zarywać noce. Gdyby ktoś podarował mi dodatkową godzinę dziennie, przeznaczyłbym ją na sen. Najlepiej na smaczną popołudniową drzemkę, dodającą energii na resztę mojego intensywnego dnia.

Kinga, Obsługa Klienta: Kilka lat temu zaczęłam uczyć się gry na pianinie. Niestety, wraz z upływem czasu i przypływem obowiązków, zaniedbałam całkowicie moją nowoodkrytą pasję. Gdyby mój dzień był o godzinę dłuższy, mogłabym wrócić do lekcji w szkole muzycznej i zagrać coś więcej niż “Różowa Pantera” i “Wlazł kotek na płotek” 😉

Ania, Dział Grafiki: Ostatnio zauważyłam, że praca i obowiązki domowe pochłaniają mnie bez reszty. Nie pamiętam już kiedy ostatni raz byłam na babskim spotkaniu, kawie z przyjaciółką czy wspólnych zakupach z mamą. Gdybym otrzymała dodatkową godzinę dziennie, z pewnością wykorzystałabym ją na spotkanie z moimi nabliższymi kobietkami. Tęsknię za naszymi codziennymi spotkaniami i długimi rozmowami przez telefon. Gratisowa godzina dziennie z pewnością ułatwiłaby mi kontakt z nimi.

Karol, Przedstawiciel Handlowy: Mój zawód sprawia, że dużo i często podróżuję, co z kolei skutkuje tym, że często nie ma mnie w domu, także w godzinach popołudniowych kiedy to najchętniej spędzałbym czas z moim synkiem. Godzina podarowana mi w prezencie, na pewno zostałaby przeznaczona na zabawę z dzieckiem, grę w piłkę, wizytę na placu zabaw, czy choćby nawet wspólne cieszenie się posiłkiem, na który nie mamy czasu na co dzień.

A jak Ty wykorzystałbyś/-ałabyś godzinę w prezencie? Co oznacza dla Ciebie czas na Twoją chwilę? Spędzisz czas z rodziną i przyjaciółmi? Będziesz cieszyć się czasem na wspólne celebrowanie posiłku? A może przeznaczysz ten czas tylko dla siebie?

Weź udział w Naszej Akcji Blogerskiej #CzasNaMojąChwilę, podziel się z nami refleksjami na temat czasu i wygraj Voucher do SPA o wartości 1000 PLN!*

*Warunki wykorzystania vouchera do SPA dostępne w Regulaminie Akcji w punkcie 3.11