Akcja blogerska #CzasNaMałeCoNieco

Pizza, pasta, sushi. A może lody, czekolada i muffinki? Zastanawiasz się czasem, co kochasz bardziej: potrawy słodkie czy wytrawne? My, w Pyszne.pl, już dawno zdecydowaliśmy, że nie ma na świecie niczego lepszego niż pizza, burgery i spółka. Chyba, że na talerzu lądują takie cuda jak…

słodki fast food

słodki fast food! Faworkowe frytki, burger ze średnio wypieczonym brownie, sushi z surowymi owocami, eklerkowo-bananowy hot-dog, pizza z piankami marshmallows… Cud, miód, malina!

Masz pomysł na inne słodkie potrawy, które wyglądem do złudzenia przypominają dania wytrawne? Dołącz do akcji blogerskiej #CzasNaMałeCoNieco i podziel się z nami swoją ideą! Do wygrania robot kuchenny KitchenAid o wartości 2500 PLN!

Jak dołączyć do akcji blogerskiej #CzasNaMałeCoNieco?

Aby dołączyć do akcji blogerskiej #CzasNaMałeCoNieco należy w dniach od 18.07.2016 do 31.08.2016 opublikować na swoim blogu przepis oraz zdjęcie słodkiej potrawy, która wyglądem przypomina danie wytrawne. Lasagne z ciasta francuskiego? Spaghetti z lodów? Kebab z owocami? Daj ponieść się fantazji i stwórz przepis na Twój słodki fast food!

Link do Twojego artykułu z przepisem umieść w komentarzu pod tym postem. Na znak udziału w Akcji możesz umieścić w swoim artykule poniższy banerek:

160714_header_v1_klein

Najciekawsze pomysły nagrodzimy atrakcyjnymi nagrodami:

I Miejsce – robot kuchenny marki KitchenAid*

II Miejsce –  frywolny fartuszek od looklikecookie.com*

fartuszek cookie

III Miejsce – kupon rabatowy Pyszne.pl o wartości 100 PLN

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi dn. 01.09.2016 na naszym blogu. Szczegółowy Regulamin Akcji dostępny jest tutaj.

Słodki fast food by Gruszkazfartuszka.pl

Szukasz inspiracji na swoje danie? Zapoznaj się dokładniej z przepisami na słodki fast food, który przygotowała dla nas ambasadorka akcji #CzasNaMałeCoNieco – Marysia z bloga gruszkazfartuszka.pl.

WSZYSTKIE PRZEPISY NA SŁODKI FAST FOOD MARYSI ZNAJDZIESZ TUTAJ: https://pyszne.pl/blog/slodki-fast-food/

Daj ponieść się fantazji i stwórz najsłodsze danie wytrawne jakiego świat jeszcze nie widział!

#CzasNaMałeCoNieco

*Przykładowe zdjęcia nagród pochodzą ze stron Producentów. Szczegóły na temat nagród w Regulaminie Akcji