9 powodów, dla których na randkę warto zamówić… żeberka! 

Planujesz randkę i nie wiesz, co zamówić do jedzenia? Nie martw się. Zamów żeberka. Dlaczego?

Uczta nawet na diecie. Dla niewtajemniczonych – żeberka to kawałek wieprzowiny, który ma najmniej mięsa na kości. Są jednak uwielbiane ze względu na pyszny smak! Jeśli zazwyczaj staracie się jeść lżej, ale ten jeden raz chcecie sobie trochę odpuścić – to idealny wybór dla Was.

Łatwo się nimi dzielić! Minęły już czasy, kiedy żeberka były daniem dla samotników. Małe kąski żeberek, są idelane, by dzielić się nimi z ukochaną osobą. Czas na powtórkę kultowej sceny Lady i Trampa ze spaghetti?

To nietypowy sposób na przełamanie lodów. Zostawcie srebra w szufladzie i zapomnijcie o białych obrusach. Żeberka są równie dobre na pierwszą randkę i na piątą rocznicę. Cieszcie się chwilą!

Więcej czasu dla siebie! Nie musicie marnować ani minuty na szorowanie naczyń i przypalonych garnków. Niezaprzeczalne piękno jedzenia rękoma polega na jego prostocie. Dzięki temu macie więcej czasu dla siebie! Romantyczna kąpiel? Spacer do lokalnej lodziarni na deser? Pewnie! 

Strzał w dziesiątkę dla obojga. W przeciwieństwie do naszych skojarzeń, żeberka nie są daniem wyłącznie dla facetów. Choć szczególną popularnością cieszą się one podczas okazji takich jak wieczór z kolegami, uwielbiają je także mięsożerne panie! Dziewczyny, do dzieła! Chłopaki, wrzućcie na luz i zafundujcie im coś wyjątkowego! 

Randka w piżamach! Czy jest lepszy pretekst, żeby wskoczyć pod kołdrę, niż ulubiony film i smakowite przekąski? Na dodatek, trudne pytanie, co włożyć na wieczór, przestaje mieć znaczenie. Podczas jedzenia żeberek, im mniej ubrań, tym lepiej. Paczka serwetek pod ręką i sprawa załatwiona.

Nic się nie zmarnuje. Po kolacji podziel się ostatkami z pupilem Twojej drugiej połówki! 

Dobry pretekst do wyjścia z domu. Zamówcie w domu. Zjedzcie w plenerze. Bez planowania czy przygotowań. Wystarczy iść do parku i cieszyć się kolacją dla dwojga na świeżym powietrzu.

Gwarancja randki sam na sam. Tylko bez selfie. Odpocznijcie od mediów społecznościowych i zerwijcie z wszechobecnym zwyczajem robienia selfie z jedzeniem. Żeberka najlepiej smakują we dwoje, gdy patrzycie sobie w oczy.