Pyszne.pl Awards

Wkrótce ogłosimy zwycięzców

Dziękujemy za głosowanie

Zobacz nominowane restauracje

Wkrótce ogłosimy zwycięzców

Znajdź swojego lokalnego kandydata

wege fenomen

Najlepsza restauracja wegetariańska promuje zrównoważony rozwój i łączy klientów z podobnym światopoglądem.

debiut roku

Dla niektórych rozpoczęcie w tym roku czegoś nowego było naprawdę dużym wyzwaniem. Ta kategoria jest dla tych, którzy zachwycali w roku 2021 i udowodnili, że nieważne, kiedy zaczynasz, jeśli jakość jest dla Ciebie najważniejsza.

restauracja roku

Jeśli klienci z całego kraju zgadzają się, co do tego, że dana restauracja jest najlepsza, to duża sprawa. Zwycięstwo w tej kategorii nie jest łatwe, ale to właśnie czyni ją tak wyjątkową.

sieć roku

Renomowane restauracje sieciowe, które są uwielbiane przez klientów w całym kraju. W tym roku szczególnie doceniliśmy ich usługi.

orient express

Niezależnie, czy mowa o makaronie czy o dim sumach. Najlepsza azjatycka restauracja powinna pachnieć wyjątkową mieszanką przypraw i przyciągać klientów niesamowitą atmosferą.

Wygraj rok darmowego jedzenia z Pyszne.pl

Czy chcesz, by pyszne jedzenie trafiało pod Twoje drzwi zupełnie za darmo przez cały rok? Czas zagłosować na Mistrzów Smaku 2021 i wygrać rok darmowych pyszności z Pyszne.pl!

inicjatywy proekologiczne

Najlepsza restauracja z tej kategorii stawia dobro środowiska na pierwszym miejscu poprzez zrównoważony rozwój i zaopatrywanie się w lokalne produkty.

amerykański sen

Poznaj restauracje, które serwują amerykańskie przysmaki. Ten smak przypadł do gustu ludziom z całego świata.

Włoska uczta

Najlepsza włoska restauracja daje dostęp do wyjątkowych smaków uwielbianych przez Klientów na całym świecie.

bliskowschodnie odkrycie

Bliski wschód to smaki, których próżno szukać w innej części świata. W tej kategorii znajdują się restauracje dla klientów z wyrobionym gustem.

kuchnia polska

W restauracjach z tej kategorii znajdziesz kwintesencję polskiej kultury pełnej autentyczności i wyjątkowego smaku.

najlepsza restauracja w województwie

Restauracje często oddają ducha miast, w których się znajdują. Niezależnie, czy serwują pyszne śniadania czy też klimatyczne kolacje. Liczą się pyszne chwile, które można w nich przeżyć.

social media ninja

Social Media Ninja błyszczy na stories swoich klientów, a ich zdjęcia sa prawie tak apetyczne jak ich dania!

FAQ

Nominowani i kategorie
Ogólne
Zwycięzcy i nagrody
Głosowanie
W jakich kategoriach są przyznawane nagrody?

Jako jeden z najbardziej zróżnicowanych serwisów z jedzeniem online, chcemy uhonorować różne smaki, które nas tu przywiodły. W tym roku wyróżnimy wszystko – od burgerów do sushi. Nie chodzi tylko o to, co jest na talerzu – niektóre restauracje miały wyjątkowe sposoby na nawiązanie kontaktu z klientami i one również zasługują na uwagę. Poświęć chwilę, aby poznać wszystkie świetne kategorie, którą czynią Pyszne.pl Awards tak wspaniałym wydarzeniem!

Jak są wybierane nominowane restauracje?

Nominacje przyznaje zespół Pyszne.pl na podstawie zgłoszeń i selekcji wstępnej. Każda restauracja może zgłosić chęć otrzymania nominacji. Nominacje te opierają się na odpowiedziach na pytania zawarte w formularzu zgłoszeniowym, ocenach restauracji oraz na tym, jak bardzo są one związane z daną kategorią nagród. Aby zostać wziętym pod uwagę przy przyznawaniu nominacji, partnerska restauracja musi być online na Pyszne.pl i przesłać oficjalny formularz zgłoszeniowy.

Nominowane restauracje będzie wybierać zespół Pyszne.pl, według własnego uznania, na podstawie ocen restauracji oraz tego, jak bardzo są one związane z daną kategorią nagród. Aby zostać wziętym pod uwagę przy przyznawaniu nominacji, partnerska restauracja musi być online na Pyszne.pl.

Jak mogę poinformować klientów o tym, że moja restauracja otrzymała nominację?

Nominowane restauracje otrzymają ulotki, które będą mogły wykorzystać do zwiększenia liczby głosów oddanych przez swoich klientów. Restauracje te otrzymają również zasoby do mediów społecznościowych, aby poinformować klientów w mediach społecznościowych o tym, że zostały nominowane.

Czym są Pyszne.pl Awards?

W Pyszne.pl przyznajemy co roku nagrody, by wyróżnić najlepsze restauracje w serwisie. Nagradzamy wiele różnych restauracji, dzieląc je na odpowiednie kategorie i pozwalając konsumentom głosować na swoje ulubione lokale.

Jak mogę wziąć udział w Pyszne.pl Awards?

Restauracje mogą wziąć udział w Pyszne.pl Awards, zgłaszając się do 18 października 2021 r. Po wybraniu nominowane restauracje mogą poinformować swoich klientów, że biorą udział w konkursie i wtedy tak naprawdę zacznie się zabawa. Klienci mogą głosować na swoje ulubione restauracje do północy 31 grudnia.

Kiedy odbywają się Pyszne.pl Awards?

Nominacje zostaną ogłoszone w listopadzie. Faza głosowania trwa od 6 grudnia do 31 grudnia, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni w styczniu.

Jak zostaną wyłonieni zwycięzcy Pyszne.pl Awards?

Zwycięzcy Pyszne.pl Awards są wyłaniani w publicznym systemie głosowania. Zwycięży nominowana restauracja z największą liczbą głosów

Kiedy zostaną ogłoszeni zwycięzcy Pyszne.pl Awards?

Zwycięzcy Pyszne.pl Awards zostaną ogłoszeni w styczniu 2022 roku.

Jakie nagrody otrzymają zwycięzcy?

- Przez rok będziemy pokazywać na stronie Twojej restauracji na Pyszne.pl, że jesteś zwycięzcą

- Opłacone kody rabatowe do rozdania klientom w podziękowaniu za wsparcie

- Nagroda, którą możesz postawić w widocznym miejscu, aby pokazać, że Twoja restauracja jest najlepsza

- Gadżety, które możesz dumnie wyeksponować w restauracji

- Tydzień darmowego wzmocnienia TopRank, które gwarantuje restauracji większą widoczność na platformie

Jak mogę wygrać rok darmowego jedzenia od Pyszne.pl?

Wybierz swoją ulubioną restaurację

Kliknij Głosuj

Podaj dane

Zaczekaj na ogłoszenie zwycięzców

Co dokładnie oznacza „rok darmowego jedzenia”?

Rok „darmowego jedzenia” od Pyszne.pl oznacza cotygodniowy kod rabatowy o wartości 500 zł przez okrągły rok (52 tygodnie).

Jak oddać głos?

Wybierz swoje ulubione restauracje w każdej kategorii i kliknij Głosuj, a następnie wprowadź swoje dane osobowe i wyślij!

Ile razy mogę głosować?

W każdej kategorii można zagłosować raz, więc dobrze się zastanów, zanim oddasz na kogoś swój głos.

Do kiedy trwa głosowanie?

Głosowanie trwa do 31 grudnia 2021 roku.