Podaj adres dostawy
Szukaj
Czy miałeś na myśli?
Podaj nazwę ulicy i numer domu

Amrit Kebab Warszawa

Średnia 3 na 5 gwiazdek z 9317 opinii

Zamów z Amrit Kebab w Warszawie, aby przekonać się, jak smakuje kebab przygotowany według pomysłu rodowitego Syryjczyka. Sieć założona przez niego w 2007 roku od samego początku przywodzi na myśl Orient, co widać nie tylko w wystroju lokali i wypełniającej je muzyce, ale przede wszystkim w smaku zamawianych dań, także z dostawą z Amrit Kebab w Warszawie. Zresztą nazwa sieci nawiązuje do kraju pochodzenia właściciela ‒ Amrit to syryjskie miasto założone około 3000 lat p.n.e. Jak atmosfera lokalu wpływa na jedzenie, które dostawca już wkrótce przywiezie wprost pod Twoje drzwi? Absolutnie najpopularniejszymi pozycjami w karcie dań są różne odsłony kebabu. Mięso z kurczaka lub wołowinę serwuje się na talerzu albo w chlebie pita bądź tureckim. Nie brakuje propozycji dla zwolenników rozwiązań fit: pszenne pieczywo zastępuje cienki chleb pełnoziarnisty, a gęsty sos ‒ jego odpowiednik w wersji light. Z oferty zadowoleni będą też wegetarianie, weganie i najmłodsi smakosze ‒ wszyscy znajdą pyszne jedzenie dla siebie. A Ty czego poszukasz w menu Amrit Kebab Warszawa?

Restauracje Amrit Kebab Warszawa

Zamów z restauracji Amrit Kebab w Warszawa

(8169) (8.2k)

Amrit Oriental Food Warszawa, Mickiewicza

Turecka, Kebab
Zamknięte
Zamknięte
2,00 zł
Sponsorowane
(939) (939)

Amrit Oriental Food Warszawa, Rondo Wiatraczna

Turecka, Falafel, Kebab
Zamknięte
Zamknięte
2,00 zł
Sponsorowane
(89) (89)

Amrit Oriental Food Warszawa, Al. Solidarności

Turecka, Falafel, Kebab
Zamknięte
Zamknięte
2,00 zł
Sponsorowane
(120) (120)

Amrit Oriental Food Warszawa, Grójecka

Kuchnia Arabska, Falafel, Kebab
Zamknięte
Zamknięte
2,00 zł
Sponsorowane

Amrit Kebab menu

Nasz lokal gastronomiczny zdecydowanie odbiega od innych tego typu miejsc. Choć oferujemy jako główny punkt naszego menu kebab w różnego postaci to jest on naprawdę zupełnie inny. Tutaj spotkacie się bowiem z bardzo wyjątkowym smakiem, który na pewno podbije Wasze podniebienia, także w ofercie jedzenie z dostawą. Serdecznie zapraszamy do spróbowania naszych wspaniałych dań. Tutaj spotkasz się nie tylko z doskonałym smakiem, ale także z bardzo niską cenę. Oferujemy:

  • dania kebabowe,
  • kanapki kebab
  • oraz wiele więcej ciekawych potraw.

Do tego dochodzą naprawdę doskonale przygotowanie dania z grilla, które charakteryzują się wyjątkowym aromatem. Amrit w Warszawie zaprasza dosłownie każdego, niezależnie od Twoich upodobań kulinarnych. Tutaj spotkasz się z bardzo atrakcyjną ceną, ciekawymi promocjami oraz wspaniałym smakiem. Do tego nasz lokal to zdecydowanie miłe i przyjazne miejsce. Spędzony tutaj czas nie będzie zmarnowany i na pewno chętnie do nas jeszcze nie raz powrócisz lub ponownie zamówisz nasze jedzenie na wynos. Przekonaj się sam jak miłe miejsce oferujemy na zjedzenie dobrego posiłku oraz poznaj jak smakuje kebab z dostawą. Odwiedzaj nas codziennie, 7 dni w tygodniu.

Amrit Warszawa oferuje łatwe zamawiania dań przez internet.

Teraz naszą ofertę można poznać także online w serwisie Pyszne.pl, dzięki temu otrzymujesz ciekawe możliwości zamawiania jedzenia przez internet. Oferujemy bowiem bardzo wygodne zamówienia jedzenia online. Nie trzeba zapisywać sobie naszego numeru telefonu, ani też trzymać ulotki. Po prostu odwiedź Pyszne.pl i podaj swój adres. Na stronie stronie internetowej odnajdziesz zawsze aktualne menu razem z cenniki. Na naszym menu można klikać poszczególne pozycje i te od razu są kierowane do wirtualnego koszyka zamówień. Tak właśnie kompletuje się u nas zamówienie na pyszne posiłki. Jak widzisz to bardzo proste. Aby zlecenie trafiło do naszego lokalu musisz je zaakceptować i wybrać formę płatności. Teraz to jeszcze bardziej wygodne. Za zakupy zapłacisz przelewem online i nie będziesz musiał już szukać gotówki do płatności przy odbiorze.

Odkryj nasze restauracje Amrit Kebab w innych miastach!